Різдвяні свята на Гуцульщині

Неділя, 9 Грудня, 2012

У Києві стартує фотовиставка

Різдво на Гуцульщині

19 грудня о 18:00 у Музеї Івана Гончара розпочнеться презентація виставкового фото проекту Новорічні та Різдвяні свята на Гуцульщині. В основному, експозицію складатимуть фотографії киянки Гери Артемової з документального проекту «Космач», над яким вона працює два роки. Цей проект присвячений традиціям, святам та повсякденному життю Гуцульщини.

«Зимові свята на Гуцульщині – це казка, створена руками людей, в якій очікування чуда перетворюється на його присутність», – кажуть у Музеї Гончара. Святкування Різдва та Меланки – ось головні акценти, відображені на світлинах Гери Артемової.

В оформленні експозиції використані автентичні спів та музика, записані у селі Космач. «Усі святкові дійства на Гуцульщині, як ніде більше, відображують стосунки між людьми, – зазначають музейники. – Особливо це відчувається на Різдво та Меланку, коли дійові особи свята відвідують родичів, друзів та сусідів».

Вхід на виставку Новорічні та Різдвяні свята на Гуцульщині – вільний. Адреса Музею Івана Гончара: Київ, вул. Лаврська, 19. Виставка буде відкрита з 19 грудня до 20 січня. Працюватиме вона щодня, окрім понеділка й останнього вівторка місяця, з 10:00 до 17:30.

До речі

Гера Артемова робила проекцію в «Centre of Modern Art» (CCCB, Барселона, Іспанія, 2009), була учасницею колективної виставки «Монологи» в галереї «Дім Миколи» (Київ, 2010), виставки «Eyes of Houses» у Colorida gallery (Ліссабон, Португалія, 2012) та створила проекцію «Космач» у BursaPhotofest (Бурса, Туреччина, 2012).

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Не знаете, что купить – современные кондиционеры или тепловентилятор? Лучше купить кондиционер харьков, тогда и зимой, и летом будет комфортная температура!

blog comments powered by Disqus