Різдвяний декор: 10 ідей у західному стилі

Середа, 19 Листопада, 2014

Різдвяний декор

Зимові свята вже скоро, тому творчі натури вже складають план прикрашання приміщення! Різдвяний декор – справа особлива, тож до нього треба підходити творчо і сміливо. Тим не менш, ніколи не стануть зайвими ідеї різдвяного декору в західному стилі. Можливо, вони допоможуть вам прикрасити квартиру до свята або підкажуть, в якому творчому напрямку рухатися.

1. Ялинка з шишок. Оригінальна ідея різдвяного декору, яка не потребує капіталовкладень! Просто сформуйте основу для ялинки (наприклад, конус з картону), а до нього гарячим клеєм з клейового пістолета приєднайте шишки. Між шишками можна втулити прикраси – маленькі святкові кульки, фігурки тваринок абощо.

Ялинка з шишок

2. Простий декор до Різдва – це віночок, зроблений з маленьких дощечок чи прищепок, ялинкові прикраси з п’яти смужок паперу, топіарій у святкових кольорах та ялинка з ялинкових кульок. На створення цих прикрас знадобиться лише один вечір, а тішити вам вони будуть кілька тижнів!

Простий декор до Різдва

3. Звичайна гірлянда з шишок. Все геніальне – просте, правда ж? Прикрутіть до шишок вушка (петельки) та підвісьте їх на довгій стрічці. Також ви можете зробити гірлянду з кашеміру, але це забере значно більше часу, ніж ось така прикраса із шишок.

Гірлянда з шишок

4. Ялинкові прикраси з тканини. Найкраще для такої творчості підійде фетр або фліс, проте можна використовувати й інші тканини. Викроїть два однакові елементи з полотна, зшийте їх петельним швом та набийте ватою чи синтепухом. Не забудьте пришити підвіску зі стрічки!

Ялинкові прикраси з тканини

5. Ялинка з картону. Принцип її створення схожий на ракету з паперу: два основні елементи накладаються один на другий і формують знак «+», якщо дивитися на виріб зверху. Простенька однотонна ялинка з картону – і більше ніякої мішури не треба!

Ялинка з картону

6. Різдвяний вінок. Його також можна зробити з фетру! Виріжте з картону кільце – основу для віночка. Обтягніть основу фетром зеленого кольору, а далі «оселіть» на віночку листя гостролиста, пряникових чоловічків, льодяники, зірки та інші прикраси.

Різдвяний вінок з фетру

7. Ще один варіант різдвяного віночка – суто рукодільний. Зберіть усі ваші залишки ниток, скрутіть з них маленькі мотки та прикріпіть до основи вінка!

Різдвяний віночок з ниток

8. Сервірування святкового столу. Дуже гарна ідея з подачею столових приборів! Доведеться постаратися, але такі одежинки для виделок, ложок і ножів виглядають просто чудово! Перед пошиттям одежинок обов’язково поміряйте ваші столові прибори, щоб вони вмістилися у майбутній виріб.

Сервірування святкового столу

9. Олені з гілочок. У нашій традиції для такої творчості існує назва «лозоплетіння». Хоча зробити такого оленя набагато простіше і швидше, ніж виплести, наприклад, вазу чи кошик! Можна зробити ще простіше: перев’язати копицю сіна чи гілочок, приєднати до неї ніжки, голову та роги.

Олені з гілочок

10. Прикраси для пляшок з напоями. Ось такі милі аксесуари для пляшок можна зробити дуже швидко! Мініатюрні шапочка та шарф стануть чудовим доповненням святковим напоям!

Прикраси для пляшок

Фото взяті з сайтів: decor4all.com, decodir.com, thehomesitter.com, trunkfulloftreasure.blogspot.com, countryliving.com, interiordecals.com, decoist.com, lushome.com, shelterness.com, organizeyourstuffnow.com, trunkfulloftreasure.blogspot.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Проведите волшебное Рождество в Европе и запомните эти чудесные дни на всю жизнь! Для начала, выберите лучший тур на Рождество.

  • http://made-in-ukraine.info/novorichna-yalynka-svoyimy-rukamy/ Новорічна ялинка своїми руками | Made in Ukraine

    [...] ідеями декору до свят то вам сюди – до списку цікавих ідей різдвяного декору. Якщо Ви є шанувальником цікавих саморобних [...]

  • http://made-in-ukraine.info/planeta-handmade-u-drimtauni-novorichna-vystavka/ Планета Handmade у ДрімТауні: новорічна виставка! | Made in Ukraine

    [...] Новий рік! А це означає, що треба встигнути не лише прикрасити приміщення та виготовити різноманітні ялинкові прикраси, а й [...]

  • http://made-in-ukraine.info/naybrydkishi-yalynky-ne-povtoryuyte-tse-vdoma/ Найбридкіші ялинки: не повторюйте це вдома! | Made in Ukraine

    [...] оселі… А може, окремі гілочки пішли на створення різдвяного декору? Тут ми можемо лише здогадуватися. Попри те, господар [...]

blog comments powered by Disqus