Різні моделі спідниць і їх крій

Субота, 13 Лютого, 2016

Пряма спідниця з 6 виточками

Мода – це те явище, яке крутиться по колу і час від часу повертається до нас із проміжком у кілька десятиліть. Тому не дивно, що зараз у магазинах можна зустріти спідниці чи сукні таких моделей, які були актуальні у 80-х роках минулого сторіччя! Саме тому любителі рукоділля не поспішають викидати журнали з шиття чи плетіння на смітник: мине якийсь час, і надруковані там моделі знову стануть модні. Для підтвердження цієї гіпотези ми зазирнули до старенької радянської енциклопедії домашнього господарства і… знайшли там безліч моделей спідниць, які можна шити й зараз! Тим більше, там опубліковані не лише самі моделі, а й їхні стандартні викрійки для самостійного конструювання. Ділимося ними з вами! ;)

1. Пряма спідниця з 6 виточками. Для її побудови зробіть потрібні заміри фігури (об’єм талії, об’єм стегон) та накресліть викрійку з такими пропорціями, як на фото. Звісно, зараз у моді летние юбки issaplus трохи іншого плану – вони значно коротші і більш яскраві. Але для повсякденного гардеробу ви можете і купити готову річ, і зшити самостійно – такої довжини, яка буде вам зручною.

Пряма спідниця з 8 виточками

2. Пряма спідниця з 8 виточками. Схожий варіант на попередній. Відрізняється він більшою кількістю виточок, які забезпечують більш охайне обернення тканиною вашої фігури.

Найпростіша двошовна спідниця без виточок

3. Найпростіша двошовна спідниця без виточок. Не найбільш вишуканий варіант спідниці, але для літнього вбрання (і тонких бавовняних тканин) підійде якнайкраще. Зверніть увагу, що через відсутність краї верхніх деталей спідниці дещо округлені.

Спідниця сонце

4. Спідниця сонце. Непоганий варіант спідниці, якщо у вас є багатсько тканини в запасі :) Адже така викрійка для однієї спідниці знадобиться у чотирьох дублях! Ну а якщо полотна – обмаль, на цій викрійці вказана лінія, в якій можна дошити тканину.

Спідниця з оборкою

5. Спідниця з оборкою. Її викрійка більше схожа на якесь математичне рівняння: спідничка поділена на маленькі частинки, кожна з яких може мати різні параметри, залежно від розміру спідниці. Та й самі оборки можуть бути більш або менш пишними – дивлячись, скільки тканини ви ущільните для їх створення.

Спідниця з прорізними кишенями

6. Спідниця з прорізними кишенями Дві кишені по боках спіднички розташовуються між виточками. Оздобити кишені можна на будь-який смак, хоча базовий варіант планки кишені вказаний на викрійці.

Спідниця з відкидними кишенями

7. Спідниця з відкидними кишенями. Дуже цікавий варіант декорування кишень, хоча він підійде лише струнким жінкам (в інших випадках такі кишені занадто обтяжать стегна).

Спідниця півсонце

8. Спідниця півсонце. Чим вона відрізняється від спідниці сонце? Тим, що на викрійці ширша лінія талії: це означає, що для такої спідниці потрібен пришивний пояс. Ця викрійка розрахована на спідницю плісе, тому розрахунок тканини тут значно більший, ніж для звичайного півсонця.

А яка модель спідниці ваша найулюбленіша? І якої довжини? :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus