Розфарбовані меблі: чудові приклади

Пятниця, 10 Квітня, 2015

Двоколірний декор

Усім відомо, що найкраща пілюля від депресії – переставляння меблів у квартирі. Проте є ще один спосіб розважити себе і подарувати помешканню свіжий вигляд! Ви можете використати свої творчі поривання та розфарбувати будь-які меблі, навіть найбільш строгі та, здавалося б, дуже солідні! Подивіться приклади розписаних меблів і оберіть собі ідею до душі! ;)

1. Два кольори мої… Подивіться, як чудово і дуже стильно виглядають меблі, покриті темно-синьою фарбою і розмальовані білими морськими атрибутами! Тут не потрібно використовувати багато фарб і витрачатися на них: два кольори – і справу зроблено! Так само гарно можна зробити, поєднуючи зелений з білим (листочки, деревця), червоний з білим (сердечка), бузковий з білим (феї та єдинороги для дитячої кімнати).

Однотонні яскраві меблі

2. Однотонні яскраві меблі. Дуже гарна ідея – взяти і покрити старий стіл шаром яскравої зеленої фарби. Але у такому випадку без додаткових акцентів (картин, інших прикрас) просто не обійтися. Інакше кімната виглядатиме порожньо.

Розписаний комод

3. Розписаний комод. Тут хтось явно постарався і втілив у життя свої художні нахили. Цікаво, що для прикрашання комода його спочатку покрили кількома шарам фарб, аби надати поверхні зістареного вигляду. Ну а потім, вже після підсихання поверхні, на ній намалювали валуни, що створюють орнамент.

Столик з декупажем

4. Столик з декупажем. Найпростіший спосіб декорувати будь-яку поверхню для того, хто не має особливого художнього хисту, – декупаж. Затонуйте поверхню меблів бажаним кольором фарби, можете додатково зістарити її. Ну а потім – нанесіть малюнки з паперових серветок! Це можуть бути квіти, тварини, цілі сюжети, які передають ваш настрій або призначення меблів.

Розпис меблів з трафаретами

5. Розпис меблів з трафаретами. Трафарети – це ще один модний і корисний художній засіб для тих, хто не художник :) Ви просто тонуєте поверхню меблів, накладаєте трафарет та покриваєте його отвори фарбою з балончика. За допомогою трафарету можна зобразити квіти, зірочки, будь-які симетричні орнаменти.

Декорування смугами

6. Декорування смугами. Тут все просто: якщо у вас є скриня чи шафка, розділена дощечками, їх можна відокремити від загального фону, розфарбувавши у певний колір.

Секційне декорування

7. Секційне декорування. Дуже гарно показаний приклад такого прикрашання на поверхівці. Кожен поверх декорований у своєму стилі, від чого меблевий елемент виглядає гарно і довершено.

Фото з сайтів: pinterest.com, jcaroline.typepad.com, howtospendit.ft.com, at-the-galleria.blogspot.com, thepaintedfurniture.com, mcbexports.com, clinerosedesigns.wordpress.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus