Розшукуються майстри та активісти!

Неділя, 20 Квітня, 2014

Для Арт-Пікніку Слави Фролової у Києві

Мистецтво на свіжому повітрі

Ви – творча активна людина, яка хотіла би взяти участь у корисному дійстві? Тоді саме ви можете підійти на роль помічника організатора Еко-напрямку фестивалю Арт-Пікнік Слави Фролової!

Отже, розшукуються небайдужі і відповідальні люди для допомоги в організації Еко-напрямку на Арт Пікніку Слави Фролової (детальніше – artpicnic.org). Це мають бути:

1. Керівники напрямів:

- Зелений Кінотеатр

- Творчість

- Еко-спорт

- Діти

- Сміття та відходи (є можливість заробити)

- Лекції

- Інші напрямки.

2. Волонтери для цих же напрямів і для допомоги в організації Еко-стріму в цілому.

«У нас є відмінна можливість популяризувати і просувати екологічні проекти, ініціативи та перспективи, розповідати, показувати, залучати і навчати і словом і ділом! – кажуть організатори Арт-Пікніку. – Для гідної організації програми на високому рівні на всі 4 місяці роботи проекту потрібна допомога у розвитку цих напрямків, оскільки дуже багато роботи з Еко-стріму в цілому! Робота волонтерська, як і в усьому Арт-Пікніку».

Як бонус, пропонують можливість реалізувати свої задуми та ідеї, безліч класних знайомств і зв’язків, безцінний досвід організації та просування еко-ініціатив, відмінно проведений час в хорошій компанії однодумців і участь у наймасштабнішому соціально-культурному проекті!

«Бачиш себе в ролі керівника якогось з напрямків? Хочеш допомогти в організації Еко-стріму або знаєш друга, якого можеш порадити? Є ідеї чи пропозиції за програмою? Буду радий будь-яким зверненням!», – каже організатор Олексій Чечнєв. Зв’язатися з ним можна через соцмережі: vk.com / alexey.chechnev, www.facebook.com / alexey.chechnev.

Цьогоріч Арт-Пікнік стартує 14 червня і триватиме до середини осені.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ваш уникальный вишлист можно расместить на специальном сайте. Список желаний будет храниться там и станет доступным вашим друзьям, если вы того пожелаете!

blog comments powered by Disqus