Рукодільні майстер-класи в Одесі

Вівторок, 31 Березня, 2015

Іграшки тедді

Ви хочете додати до свого життя радість творчості і створювати дивовижні речі своїми руками? Навіть якщо ви ніколи не малювали і не тримали пензлик в руках – приходьте до Творчої майстерні Ірис в Одесі: тут вас чекатимуть на різноманітних творчих курсах та майстер-класах! Це стосується всіх – і дорослих, і дітей :)

«Ми працюємо з осені 2008 року, і за цей час ми розробили дуууже багато різних курсів і майстер-класів, які цікаві як початківцям, так і креатурам, які вже відбулися. – Кажуть організатори занять. – Базові курси – це фундамент знань і навичок, без яких дуже складно зрозуміти і освоїти щось самому».

Програми курсів у майстерні Ірис розроблені за авторськими методиками. Це дозволяє людям без підготовки, досвіду і спеціальної освіти засвоїти основні техніки і прийоми, набути необхідних навичок в короткий термін.

Прогресивні курси та майстер-класи набагато складніші базових курсів за всіма параметрами. Це більш поглиблене вивчення теорії та практики, це більш складні техніки і отримані навички.

Авторські майстер-класи – це майстер-класи, на яких художники і майстри діляться своїми особистими напрацюваннями та багаторічним досвідом. Вони показують і розповідають секрети своєї майстерності.

«Відвідування цих майстер-класів забезпечить вам удосконалення техніки і зростання рівня власних робіт! – Відзначають на курсах. – Багато хто приходить до нас на якийсь один курс і залишається у нас надовго. Ці люди йдуть на інші курси, втягуються у творчий процес. Саме тому у нас передбачені накопичувальні знижки, а кожен студент отримує клубну картку».

Контакти майстерні Ірис: Одеса, вул. Пушкінська, 55. Телефони: (096) 234 96 22, (063) 15 155 15 (Ольга і Анастасія), 725 03 44 (стаціонарний).

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Не забувайте і про відпочинок в Одесі для всієї сім’ї: готель Анна Марія вже чекає на вас! Слідкуйте за знижками на сайті готелю, і ви зможете забронювати номер за найбільш вигідними умовами!

blog comments powered by Disqus