Рукодільні виставки у Криму

Понеділок, 23 Квітня, 2012

Судак та Сімферополь готують хендмейд-виставки

Афіша виставки

Весна у самому розпалі, тож рукодільникам саме час розкладати на виставкових столиках речі, зроблені власноруч протягом холодного сезону! Подвійне свято рукоділля чекає на мешканців та гостей Криму: там найближчим часом відбудуться аж дві хендмейд-виставки.

1. Виставка-ярмарок «Творчий дворик». 29 та 30 квітня, 10:00-17:00. Сімферополь, Український театр: пр. Кірова, 17.

«Творчий дворик – це яскрава та незабутня подія, яка об’єднає  найкращих майстрів хендмейду з Криму та всієї України, а також дасть їм можливість продемонструвати своє мистецтво, техніку виконання, особистий рівень майстерності та особливості роботи з різноманітними матеріалами», – кажуть організатори виставки.

Відвідувачі виставки зможуть підібрати для себе оригінальні рукотворні вироби, сувеніри й подарунки та, звісно, придбати їх. Також у рамках дійства будуть відбуватися майстер-класи від майстрів різних видів рукоділля, тож кожен охочий зможе навчитися корисній справі!

2. Виставка «Травневі свята». 30 квітня – 3 травня, 11:00-19:00. Судак, вул. Леніна, 77 (початок кипарисової алеї, яка веде до моря).

Тут любителі рукоділля також знайдуть багато цікавих речей для себе та зможуть поспілкуватися з майстрами хендмейду, які творять справжні дива своїми руками.

Вхід на обидві виставки – вільний!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus