С Новым годом! Отзыв о сервисе Infunt

Четвер, 25 Грудня, 2014

Коробка Infunt

Не очікували? Ми – теж :) Ми просто замовили «таємну» коробку з дитячими подарунками від Infunt – сервісу, який за 390 грн надсилає клієнтам набори усіляких цікавинок для дітей. Замовити коробку можна раз на місяць, вказавши вік дитини та бажану мову посилки. Усім дітям одного віку приходять однакові коробки, які містять творчі завдання, ігри, книги та матеріали для творчості. Ми також спокусилися на таку ідею та замовили малюкові новорічну коробку. Враження пропонуємо вам у нашому Infunt отзыве, названому не просто так.

Замовити новорічний пакунок подарунків можна було до 15 грудня. Ми це і зробили, заповнивши форму замовлення на сайті Infunt. Вказали там не лише адресу доставки і вік дитини, а й «мову коробки» – українську.

Замовлення Infunt

Вже 23 грудня кур’єр приніс довгоочікуваний набір подарунків до нас додому. Відкривши коробочку, ми побачили запаковані у святковий декоративний папір подарунки і почали їх розглядати. Звісно, спочатку – без малюка, щоб бути підготованими до запитань і викликів ;)

Новорічні подарунки для дітей

І тут одразу – такий сюрприз… Чотири інструкції до вмісту коробочки. Без них, звісно, важкувато було би одразу зорієнтуватися у всіх роздруківках, фарбах і ножицях, але нашу коробочку, здається, переплутали з чиєюсь. Принаймні, інструкції для батьків у ній написані російською, а не українською, як ми просили своєю «галочкою». Ок, може це тільки до батьків таке ставлення – «все одно зрозуміють»… Тому йдемо дивитися далі.

Інструкції для батьків

Далі ми знайшли цікавий набір роздруківок для зимової гри. Два обриси ялинок на цупкому зеленому папері – для формування об’ємної ялинки (її можна поставити, зібравши навхрест, як паперову ракету, про яку ми писали), паперове тло з зимовим пейзажем та заготовки для виготовлення Санта-Клауса і Ельфа (також з паперу). Ялинку ми спробуємо зробити, а от Санту доведеться відкласти: боюся, що дворічний малюк не оцінить паралельного існування нашого Святого Миколая, Діда Мороза (від якого вже у костюмі тигра отримав подарунок в дитсадку) і західного Санта-Клауса. Хоча для ширвжитку Санта, звісно, підійде…

Заготовки для творчості

Наступна серія подарунків – теж паперова. Тут – чотири ялинкові кульки, які треба розмалювати, і підвіски для них, щоб прилаштувати на ялинку. Також ми бачимо два аркуші з восьма заготовками для гри та палички для них: спочатку треба розмалювати зображення, а потім вирізати їх і наклеїти на палички. Знову чомусь Санта, олень… Пропонуємо також дарувати нашим дітям паперові вантажівки з Кока-Колою, як символ справжнього свята!

Іграшки з паличками

Кожного місяця Infunt кладе до своїх посилок книги. Цього разу також не обійшлося без них: ми отримали книжку «Діди Морози цілий рік» від видавництва «Майстер-клас». Книга доволі дивна за змістом, проте видрукувана на дуже якісному папері. Тож можна заплющити очі на одне з оповідань, де героєм виступає Жерар Депардьє.

Жерар Депардьє у книзі

Наступний «лот» – набір листівок-розмальовок. Це 20 подвійних листівок з білими деталями для розмальовування + червоні конвертики до них. І у кожній листівці всередині написано «С Новым годом!» Дорогі представники Infunt, ви просто вгадуєте побажання клієнтів, читаючи думки! Ну бо поля з проставленими «галочками» у замовленнях ви явно не читаєте… А ще, у нашій країні зараз війна. І якщо ви пропонуєте своїм клієнтам оплатити товар, виготовлений у Росії, про це треба попереджати. Бо привітання з Новим роком на листівках з цієї країни виглядає, як насмішка, вам не здається?

Листівки С Новым годом

Також у коробочці ми знайшли декоративну пташку, яку можна розмалювати і повісити на ялинку. Для цього нам до посилки поклали пальчикові фарби синього і жовтого кольорів. Це, мабуть, компенсація за невиконану «галочку»? :)

Пальчикові фарби для дітей

Велииииииикий рулон вати, дитячі ножиці з безпечними кінчиками та клей ПВА – додаткові матеріали для роботи з вмістом коробочки.

Творчі матеріали

Ще – ось такі картинки з Сантами і оленями.

Новорічні картинки

Здається, найкращий подарунок цієї коробки Infunt – набір фломастерів, які можна поєднувати, змішуючи кольори.

Різнокольорові фломастери

Ось такий у нас вийшов отзыв о сервисе Infunt. Дякуємо творцям коробочки за розуміння з півслова, за повагу до клієнта, за виправдання надій! С Новым годом! :)

До речі

Цікаво, а тим замовникам, які захотіли коробочку російською мовою, надіслали листівки «З Новим роком?» Чи, можливо, опис вмісту коробки надрукували українською? Це – риторичне питання…

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Чудовий подарунок на Новий рік – це матрац від Імперія Матраців для усіх ваших родичів! Подбайте про здоровий сон та купіть якісний матрац!

Метки:

blog comments powered by Disqus