Саморобні машини: 7 найкращих звідусіль

Середа, 14 Січня, 2015

Кована машина

У кожного – своє рукоділля. Хтось виплітає квіти гачком, хто розмальовує вази, а хтось майструє цілі автомобілі! Таке дивакувате, на перший погляд, хобі забирає багато сил і грошей, зате приносить справжнє задоволення: уявіть, як це приємно – сісти у власноруч сконструйовану машину і побачити, що вона працює! Тож не дивно, що автомобілебудуванню присвячують свій вільний час чоловіки з багатьох країн світу. І Україна тут – не виняток! Ось, які саморобні машини ми знайшли для вас…

1. Кована машина. Звісно, це більше муляж, аніж засіб пересування. Зате як гарно виглядає! Цю автівку зробили власники хорватської кузні, аби привернути увагу до своїх виробів. Гарна ідея, чи не так? ;)

Алюмінієва машина

2. Алюмінієва машина. Вона вже доволі старенька – 1990 року випуску. Автор цього шедевру – Джиммі Кілрой з Окленда, США. «Керувати цією машиною набагато смішніше, ніж дивитися на неї», – каже власник машини, який викупив її у винахідника.

Саморобне Ламборджині

3. Саморобне Ламборджині. Ось таке диво техніки зробили у провінції Сіхуань, що в Китаї. Виглядає автівка дивовижно, проте має великий мінус – відсутність вікон.

Спортивна машина Морган

4. Саморобна спортивна машина Морган. В обрамленні цієї автівки використовували дерево, тож вона не лише спортивна, а й частково екологічна! Автор виготовив аж 7 Морганів для різних покупців, але машина від того не стала менш ексклюзивна!

Саморобна машина

5. Саморобна машина Аеро. Вартість такої красуні – 300 тис. дол.! Зробили її у Великій Британії, на тій самій «ручній» фабриці, що й Морган.

Машина гнома

6. Мініатюрна машина гнома. Так жартома називають і цей, і інші винаходи Ерні Адамса з Небраски, США. З юних років Ерні цікавився механікою і будь-чим, що мало хоча би два колеса. Пізніше він почав робити мініатюрні репліки відомих машин. У штаті Арізона любитель механіки відкрив музей автомобілів для гномів. Деякі з його автівок навіть мають техпаспорти!

Electra 2

7. Саморобний електрокар від українського майстра. Electra 2 – так називається машина Валентина Гербштейна. Автівка має електричну назву не просто так, адже вона заряджається від розетки! Для повної зарядки потрібно півдня, після чого Електра може проїхати 120 км зі швидкістю 50 км/год. Нині автор Електри перебуває на пенсії, але продовжує конструювати автівки на своїй присадибній ділянці у Київській області.

Ну що, яка модель сподобалася вам найбільше? Правда ж, українська саморобна машина заслуговує окремих овацій? ;)

Фото з сайтів: portcosta.com, rediff.com, sholekamp.blogspot.com, itclips.net, vidradnyi.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Вам може стати у нагоді моторне мастило з сайту http://autoprotect.com.ua/catalog/motornoe_maslo_avto/mobil/f-25_84/index.html для вашої улюбленої машини! Не забувайте вчасно купувати моторне мастило!

blog comments powered by Disqus