Саморобні скраби для жирної шкіри

Пятниця, 14 Квітня, 2017

Виноград для маски

Творчість – це не лише малювання, різьблення по дереву чи виготовлення подушок і прикрас. Це також і щоденний підбір одягу та аксесуарів, якщо хочете – навіть приготування їжі та подача страв до столу! Отож не дивно, що творчістю можна назвати і виготовлення косметичних засобів у домашніх умовах. Ви можете зробити мило своїми руками, плитки для душу, а ще – саморобні скраби та пілінги для шкіри. Давайте подивимося, які є рецепти найпростіших скрабів для жирного типу шкіри, які можна зробити самотужки!

1. Содовий скраб для жирної шкіри. Складники цього косметичного засобу – це сода (3 столові ложки) та вода (1 столова ложка). Саме ці інгредієнти треба розмішати ложкою, перетворивши на однорідну густу кашку. Після цього скраб можна наносити на жирні ділянки шкіри та змивати через 5 хвилин! Щоправда, скраб із содою підійде тільки для шкіри без подразнень: гнійники та подряпини він може лише посилити. Найкращий варіант – звісно, знайти косметолога на Barb та порадитися з ним стосовно догляду за обличчям.

2. Скраб з сіллю для жирної шкіри. Складники такі: морська сіль (1 столова ложка), кокосова олія або персикова олія (1 чайна ложка). Усе це треба перемішати, а тоді – охайними рухами нанести на шкіру. Через 5 хвилин – змити та насолодитися гладкістю своєї шкіри! Скраб із сіллю добре загоює дрібні ранки на шкірі, проте будьте обережні: не користуйтеся ним, якщо у вас на шкірі є великі ранки від прищиків!

3. Молочний скраб для жирної шкіри. Його складники: молоко (1 столова ложка), щойно вичавлений апельсиновий сік (1 столова ложка), щойно вичавлений виноградний сік (1 столова ложка). Цей скраб виходить рібкий і не містить грубих частинок, як звичний скраб. Проте він добре очищує шкіру завдяки фруктовим кислотам! Наносити такий косметичний засіб на шкіру краще ватним диском.

4. Кавовий скраб для жирної шкіри. Робити його слід тільки з натуральної кави! Отже, складники: кава (1 столова ложка), рафінована соняшникова олія (1 столова ложка). Перемішайте їх та обережно нанесіть на шкіру. Залиште на 5 хвилин, а після цього – змийте.

5. Скраб для жирної шкіри з какао. Це – також добре очищувальний засіб, як і попередній скраб. Проте завдяки дрібнішим часточкам, він ніжніше піклується про шкіру і може підійти навіть подразненій дермі. Складники: какао-порошок (1 столова ложка), рафінована соняшникова олія (1 столова ложка). Перемішайте все на однорідну кашку та нанесіть на шкіру на 5 хвилин.

Ось такі ми знаємо саморобні скраби для жирної шкіри! А ви вже користувалися котримось із цих рецептів?

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus