Що буде на BABY EXPO 2015?

Четвер, 12 Березня, 2015

Діти

Як ми вже писали, з 17 по 20 березня у Києві, в Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15) відбудеться Міжнародний Форум BABY EXPO – головне виставковий захід індустрії дитячих товарів України. Давайте подивимося, які заходи увійдуть до форуму та які цікавинки чекатимуть на відвідувачів!

У BABY EXPO 2015 візьмуть участь понад 150 компаній, які представлять понад 400 торгових марок вітчизняних виробників і відомих світових брендів.

Основна мета BABY & Mother Health – безпека і здоров’я малюка і мами. На виставці будуть демонструватися товари по догляду за новонародженими, підгузки, аксесуари для годування, постіль, одяг, дитячі меблі, гігієнічні засоби та багато іншого. Завдяки цим товарам батьківські клопоти стають менш трудомісткими і обтяжливими.

Виставка BABY Toys презентує новинки ігрової продукції. «Розвивайся і фантазуй!» – Ось її гасло. Тут можна буде побачити різноманіття іграшок для дітей різного віку, а також товари для творчості, хобі, активного відпочинку і спорту.

В рамках виставки ось уже 12 років проходить Національний конкурс «Найкраща іграшка», участь у якому беруть найкращі зразки вітчизняної ігрової продукції. Іграшки-переможці будуть виставлені на спеціальному демо-стенді.

На виставці дитячої моди BABY Fashion будуть представлені нові колекції дитячого одягу і взуття сезонів «Весна-Літо 2015», «Осінь-Зима 2015/16» українського та іноземного виробництва. Особливістю весняної BABY Fashion є демонстрація широкого асортименту шкільної форми. Різноманітність запропонованих варіантів і забарвлень вражає – від класичних моделей з напіввовняної тканини до ультрамодних трикотажних і джинсових.

17 і 18 березня в рамках виставки відбудеться Fashion Show – демонстраційні покази модного дитячого одягу. На Fashion Show демонструватимуться промислові та авторські колекції. Серед дизайнерів свою участь вже підтвердила Ольга Хитриченко.

18 березня на Fashion Show відбудеться Конкурс шкільної форми. Моделі будуть оцінюватися професійним журі, що складається з представників Асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром», Управління освіти районних у м Києві державних адміністрацій, батьківських та учнівських комітетів. У конкурсі візьмуть участь: Швейна фабрика «МРІЯ Є», ТМ LAKSHMI MIX (ПП Бец), TM SUZIE, ТМ «Мілана», ТМ «Модні дітки» (Наталія Бойко), компанія «Кот-е», ТМ Зіронька, ТМ Зайцев, а також Київський національний університет технологій та дизайну.

19 березня вперше в рамках виставки відбудеться Міжнародний фешн-фестиваль юних і молодих дизайнерів одягу для дітей «The Best Baby Fashion Design» і конкурс моделей «Super Baby Fashion Model 2015». Організаторами Фестивалю виступить Baby Expo при партнерстві Художнього фонду «Ера дитячої творчості III-го тисячоліття», шоу-театру «Ера творчості» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району міста Києва.

18-19 березня відбудеться щорічна практична конференція «Ефективна торгівля дитячими товарами», яка буде присвячена розвитку бізнесу в кризовий час, а також інтернет-маркетинговим технологіям просування товарів.

У програмі конференції:

• «Магазин, як казка. Алгоритм створення успішного магазину»

• «Психологія шопінгу і що впливає на здійснення покупки в магазині»

• «Особистість продавця – 80% успіху в угоді. Як продати себе?»

• «Реклама, яка продає. Покрокова технологія залучення нових клієнтів до роздрібного магазину»

• «Час думати, як покупець! Дослідження дитячого ринку»

• «Як збільшити продажі в нестабільний період за допомогою мережі Інтернет?»

• «Як і для чого використовувати е-mаil розсилки для підвищення продажів в умовах кризи»

• «Комплексний підхід до інтернет-продажів. Ефективні інструменти та кейси»

• «Ідеологія успішних продажів» (заснована на авторською методикою)

Виставка розрахована, в першу чергу, на гуртових покупців, представників різних форм торгівлі та дистриб’юторів. Однак і кінцевий споживач знайде для себе багато цікавого. Поряд з павільйоном буде працювати торговий майданчик, де можна буде придбати товари в роздріб.

Виставка працюватиме з 17 по 20 березня за адресою: Київ, Міжнародний виставковий центр, павільйон №2 (Броварський проспект, 15).

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Пропонуємо вам зайти на цікавий косметический форум та довідатися багато нової і корисної інформації про косметичні засоби!

blog comments powered by Disqus