Семінар Заробляй творчістю в Києві

Неділя, 11 Січня, 2015

Як заробити на хобі?

24 січня у столиці відбудеться цікавий і корисний семінар для творчих особистостей. Він називатиметься Заробляй творчістю і триватиме майже цілий день – з 11:00 до 19:00! Організатор семінару – Світ рукоділля.

Кому буде цікавий семінар Заробляй творчістю?

- майстрам рукоділля

- авторам унікальних виробів ручної роботи

- дизайнерам одягу, взуття аксесуарів і прикрас.

Тож, якщо ви в’яжете, вишиваєте, робите сережки, браслети, намиста, виготовляєте декор з дерева, створюєте ексклюзивні подушки та мрієте заробляти на своєму хобі – обов’язково завітайте на цю зустріч!

Викладачами семінару будуть фахівці своєї справи. Це фотограф Зєбєдє Шерфетдінова, яка проведе майстер-клас, лектор з техніки продажів Олена Пучкова, юрист та маркетолог Anna Cherry. Саме вони розкажуть присутнім на семінарі про те, як вміло, легко і креативно просунути свій творчий бренд на ринку.

Ну а підводити підсумки заходу та відповідати на всі відкриті запитання від учасників буде Ольга Тарасенко – організатор та основний надихач семінару.

Семінар Заробляй творчістю відбудеться у Києві, на Контрактовій площі. Умови участі, розклад семінару та детальну програму ви можете отримати, залишивши свою електронну адресу на офіційній сторінці заходу у Фейсбуці: facebook.com/events/807950789258464/?source=1

Фото з сайту handmadeology.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus