Шедеври з їжі: ви тільки подивіться!

Вівторок, 20 Січня, 2015

Елвіс Преслі з рису

Для когось їжа – не лише спосіб підживитися чи отримати смакове задоволення, а й справжня творчість! Це я зрозуміла, знайшовши цікаві зразки шедеврів з їжі. Хочу показати ці геніальні витвори і вам! Також хотілося би дізнатися, хто з відвідувачів Made In Ukraine пробував створити щось схоже ;)

1. Елвіс Преслі з рису. Який запальний король рок-н-ролу красується на тарілці! Насправді, Елвіс тут – гарнір до рибної страви. Його обличчя зроблене з рису, зачіска – з водоростей для ролів (очевидно, це так само смачно, як роли у After Shopping Cafe Barbaris!). Яскраві штанці зрблені з вареної моркви, а ось ліворуч від Елвіса можна побачити шматочок запеченої риби.

Мікеланджело на банані

2. Мікеланджело на банані. Відома картина Мікеланджело «Створення Адама» перенеслася на шкірку банана. Автор цього шедевру продемонстрував справжню майстерність, адже передати пропорції за допомогою дрібних дірочок на банановій шкірці дуже важко!

Голова з сосисок

3. Голова з сосисок. Чудовий спосіб оформити «м’ясну тарілку» на святковому столі. Викладіть запечені сосиски чи сардельки на паличках у вигляді голови, очі зробіть з помідорів черрі – і готово!

Фермерська композиція з масла

4. Фермерська композиція з масла. Знаю, що на Західній Україні та у Польщі на Великдень виготовляють баранців із масла. Проте побачити таку шедевральну композицію з цього продукту я не очікувала! Як гарно виглядають корова, вівця, люди і навіть бадилля кукурудзи!..

Басейн у кавуні

5. Басейн у кавуні. Здається, цей плавець от-от вистрибне за межі кавуна – такий він справжній :) Автор ювелірно зробив свою роботу: виточив з м’якоті кавуна плавця, що ніби виринає з басейну, і зробив йому окуляри з насіння кавуна. Браво!

Портрети з продуктів

6. Портрети з продуктів. Здається, ці портрети жінки і чоловіка робили для реклами соусу. Недаремно ж вони оточені такими апетитними помідорами!

Машина з м’яса

7. Машина з м’яса. Це не страва, і навіть не напівфабрикат, але подивіться, як майстерно зроблена машинка! З усіма деталями, включно з дзеркалом та колесами :) І це ж треба вирізати таке зі шматка м’яса!..

Водоспад з креветок

8. Водоспад з креветок. Такі масштабні смаколики, зазвичай, роблять або на масштабні свята на кшталт весіль, або виставляють у їдальнях великих готелів на курортах.

Панда з рису

9. Панда з рису. Чудовий витвір, який викликає захоплення і у малят. Панду зробили з рису, а її вушка і лапки – з листів для суші.

Мона Ліза з кави

10. Мона Ліза з кави. Кавові зерна – доволі поширений матеріал для творчості: з них роблять біжутерію, топіарії, ними декорують листівки… Але викласти з них репліку відомої картини – це найвищий рівень майстерності!

Фото з сайтів: oddstuffmagazine.com, finedininglovers.com, sickoftheradio.com, heraldscotland.com, shanekeven.typepad.com, paintersoflouisville.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Смачно поїсти і насолодитися гарними стравами у Харкові можна у After Shopping Cafe Barbaris. Перевірено на власному досвіді: доставка еды быстро приїжджає до дверей і тішить смачною піцею!

blog comments powered by Disqus