Шкільні пенали від українських майстрів

Вівторок, 29 Листопада, 2016

Шкільний пенал Заєць

Канцелярські магазини зараз пістрявіють різноманітними пеналами для шкільного приладдя: у них продають і пузирчасті торбинки, і навіть пенали з накладними «пікселями», з яких можна робити різноманітні зображення. Але якщо ви хочете, щоб ваша дитина мала справді оригінальний аксесуар на уроках, оберіть шкільні пенали ручної роботи від українських майстрів! Давайте поглянемо, яку рукодільну красу продають українці на Етсі!

1. Валяний пенал Заєць. Цього милого зайчика зваляли з чистої вовни. І не просто так зваляли, а сформували об’ємну кишеньку, щоби до такої торбинки можна було покласти ручки та олівці. Закривається такий пенал на блискавку, що дуже зручно та практично. Коштує така диво-торбинка 27 дол., а продає її Takatay з Бучі, що під Києвом. Ну а поки ви розглядаєте вироби ручної роботи, ось тут можете ознайомитися і з методами підготовки до ЗНО!

Текстильний пенал з багатьма відсіками

2. Текстильний пенал з багатьма відсіками. Якщо вам більш до вподоби натуральна бавовна, можна купити пенал, зшитий з клаптиків тканини. Ця краса – доволі зручна: всередині пеналу є багато відсіків для ручок, фломастерів та олівців. Ну а закривається така торбинка дуже просто: складається та перев’язується мотузочками. 25 дол. – і цей витвір ваш! Продає VVooLKa з Харкова.

Пенал-кишенька з песиками

3. Пенал-кишенька з песиками. Це – найпростіша модель рукотворного пеналу: вона зшита у вигляді кишеньки, що закривається на блискавку. Проте натуральна і дуже гарно оформлена тканина додає витвору особливого шарму! Крім того, один великий відсік означає те, що до нього поміститься все: і ручки, і гумки, і точилка. Коштує ця краса 14,25 дол., а продає її Spoolville з Києва.

Шкільний пенал зі шкіри

4. Шкільний пенал зі шкіри. Це вже – більш солідний варіант для старшокласників. Сюди різнокольорові гелеві ручки не помістяться: лише найнеобхідніші канцелярські засоби. Та й чи багато їх треба у старшій школі? :) Лаконічний і стриманий дизайн, високоякісна шкіра – і цей виріб здатен полонити ваше серце :) У крамниці DodoLeather з Дніпра він коштує 30 дол.

Плетений гачком пенал

5. Плетений гачком пенал. Цю милу торбинку можна використовувати і як пенал, і як косметичку. Плетений гачком песик має гарненьку набиту холофайбером (чи чимось таким) мордочку і застібку-блискавку на спинці. Дуже симпатичний виріб, якого точно не буде в однокласниць :) Коштує він 29,37 дол., а купити його можна також у магазинчику VVooLKa з Харкова.

А ви коли-небудь робили шкільний пенал своїми руками? Який із цих варіантів ви би купили для своїх дітей?

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus