Штани на резинці для хлопчика

Неділя, 7 Серпня, 2016

Штани на хлопчика

Це ідеальні бавовняні штани на резинці для хлопчика, схожі своїм кроєм на джинси. Власне, ви можете пошити такі самі і з джинсової тканини – буде також дуже гарно. Я називаю їх ідеальними, бо ця викрійка з журналу Бурда чудово підійшла дитині середньої статури – і за повнотою штанин, і за довжиною виробу, і за глибиною верхньої частини. На тканину в мене пішло 80 грн (купила нові дорослі штани у секонді та розкроїла їх). Якщо хочете, спробуйте повторити, дуже раджу цю модель!

Для пошиття дитячих штанів візьміть такі матеріали та інструменти: бавовняна тканина з невеликим стрейчем, стрейч-рібана для пояса, широка еластична гумка для пояса, легка натуральна тканина для передніх кишень, нитки в тон тканині, ножиці для тканини. І звісно, вам знадобиться швейна машинка зі швами прямого та оверлочного типу і плюс відповідні лапки.

Бавовна для штанів

Викрійка бавовняних штанів для хлопчика у мене з відносно свіжого журналу Бурда №4-2015 (ви ще можете знайти його у продажі). Я зшила розмір на зріст 110 см, і викрійка виявилася повномірна: як раз для цього зросту.

Як пошити штани на резинці для хлопчика?

1. Виріжте з пергаменту деталі викрійки, а потім прикладіть їх до тканин та викроїть. У вас мають вийти такі деталі: з основної бавовняної тканини – дві передні частини штанини, дві задні, дві задні кишені, дві мішковини передніх кишень, дві верхні частини задніх деталей штанин; з легкої бавовни – дві деталі передніх кишень; з рібани – продовгуватий прямокутник для пояса. Останньої деталі у викрійці немає – там пропонують пошити стандартний пояс. Та мені легше (та й дитині у дитсадку зручніше) пояс на резинці. Цю деталь з рубани ви з легкістю можете сконструювати власноруч: у ширину вона має бути, як Ш*2+2см (де Ш – ширина приготованої гумки для пояса), а у довжину – як ¾ довжини верху штанів, якщо зібрати разом всі деталі штанин.

Деталі штанів

2. Одразу пропоную зшити частини задніх деталей штанин – нашити на них верхні частинки, щоб далі задні штанини вже були суцільні. Прикладіть верхню деталь до задньої штанини лицьовими сторонами всередину та поєднайте булавками.

Зшивання задніх деталей

3. Пристрочіть цю верхню деталь до штанини прямим швом, краї обробіть оверлочною строчкою. Потім розправте готову суцільну штанину, на звороті підверніть припуски шва вниз, а по лицьовій стороні відстрочіть прямим швом з інтервалом 3.

Відстрочений шов

4. У деталі задньої кишені загніть на виворотний бік верх (буквально 1 см) та відстрочіть по лицьовій.

Задня кишеня

5. Пришийте задню кишеню до задньої деталі штанини. Не забудьте зробити закріпки – дві строчки щільного зигзагу по верхніх боках, щоб зміцнити вхід до кишені.

Задня кишеня на штанах

6. Так само зробіть і з іншого боку. Коли друга кишеня також вже буде на своєму місці, зшийте докупи задні половинки штанів. Для цього складіть їх разом лицьовими сторонами всередину, прострочіть прямим швом, зріз тканини обробіть овелочною строчкою. А потім по лицьовій стороні відстрочіть припуск по лівій половинці штанів. Так прийнято :)

Задня частина штанів

7. Оформіть передні кишені. Прикладіть до зрізів входів до кишень легку бавовняну тканину (складіть разом вигнуті зрізи) та закріпіть булавками.

Мішковина передньої кишені

8. Прострочіть ці вигнуті лінії прямим швом, а припуски поріжте ножицями для тканини так, як показано на фото. Такі квадратики допоможуть краю входу до кишені виглядати охайно. Потім виверніть вхід до кишені на лицьовий бік, скріпіть булавками…

Зубчики ножицями

9. … та відстрочіть прямим швом дуже близько від краю. Я роблю це, повільно натискаючи на педаль машинки. Щоб не промахнутися зі швом :)

Вхід до кишені

10. Тепер переверніть усю «конструкцію» з передньою кишенею на виворотний бік. Прикладіть до бавовняної докладки кишені деталь мішковини кишені з основної тканини так, як показано на фото, та скріпіть обидві деталі кишені булавками.

Передня кишеня, виворіт

11. Прямим швом прострочіть кишеню, ведучи центральну лінію шву вгору, а самі краї кишені обробіть овелочним швом.

Оверлочний шов

12. Так само, як ви зшивали дві задні половинки штанів, поєднайте й дві передні: зістрочіть їх прямою строчкою та обробіть краї оверлочним швом.

Передня частина штанів

13. Відстрочіть припуск центрального шва передніх половинок по правій штанині. По ній же прострочіть штучний гульфик – зробіть вигляд, що там на штанцях нібито є застібка ;) Гульфик я також прострочую у повільному темпі, а його заокруглену частину й зовсім кручу вручну, без педалі.

Штучний гульфик на штанах

14. Настав час поєднати передню і задню половини штанців! Складіть їх разом лицьовими сторонами всередину і прострочіть прямим швом бокові лінії. Припуски обшийте оверлочним швом, а поті по лицьовій стороні відстрочіть бокові шви, загнувши припуски на сторону задніх частин штанин.

Поєднання штанин

15. Зшийте штани для хлопчика по лінії крокового шва: від низу однієї штанини через пах до низу другої штанини. Припуски обробіть оверлочним швом.

Кроковий шов

16. Нижні краї штанин двічі підігніть на виворотний бік, зафіксуйте наметувальним швом.

Низ штанини

17. Прострочіть низи штанин прямим швом на машинці.

Краї штанин

18. Деталь для пояса зшийте так, щоб утворити з неї кільце. Якщо у вас прямокутна деталь, то знадобиться тільки один шов. Але є ще хитрий варіант: можна зробити для пояса не одну довгу деталь, а дві коротші. Їх можна зрізати по косій, щоб пояс мав більш анатомічний вигляд – звужений згори. У такому випадку вам знадобиться два шви, щоб зімкнути деталі пояса в кільце.

Трикотажний пояс

19. Прикладіть зігнутий вдвічі пояс до верхньої лінії штанів зрізом вгору. Причепіть пояс до штанців булавками.

Накладання пояса

20. Пришийте пояс до штанів на машинці, використовуючи вже звичну комбінацію: прямий шов, оверлочний, а потім – відстрочка по лицьовій стороні прямим швом.

Штани з трикотажним поясом

21. У пояс із рібани протягніть широку гумку та зашийте отвір у поясі, через який це зробили.

Резинка для штанів

22. Ось такий вийде пояс штанів на резинці.

Пояс дитячих штанів

Штани на резинці для хлопчика готові! Не скажу, що на це пішло мало часу, але за день їх пошити реально :) Спробуйте, і у вас теж вийде!

Штани на хлопчика своїми руками

Штани з резинкою на талії

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якщо вам знадобиться продление срока пребывания в Украине або подібні послуги, зверніться до професіоналів!

Метки:

blog comments powered by Disqus