Скажене мило: 10 дивакуватих ідей

Вівторок, 15 Вересня, 2015

Мило у вигляді морозива

Мило ручної роботи – чудовий косметичний засіб, який часто служить ще й «ароматерапевтом». Але інколи ці невеликі слизькі шматочки можуть бути навіть сувенірами! Подивіться, які цікаві варіанти мила ручної роботи ми знайшли для вас: можливо, ці ідеї надихнуть на створення чогось справді неординарного ;)

1. Мило у вигляді морозива. Гарненько оформлений варіант, та е й а улюблену рукодільну тему – кулінарію :) Щоб зробити таке мило, треба попіклуватися про наявність спеціальної формочки (можна використовувати форму для виготовлення справжнього морозива, чом би й ні?), основи різних кольорів та, звісно ж, дерев’яних паличок. Ну а далі – справа техніки!

Мило Мозок

2. Мило Мозок :) Цей шматочок – однотонний, тож головна морока полягає у створенні спеціальної формочки з усіма звивинами. Доведеться якимось чином викручуватися та робити таку формочку в єдиному примірнику!

Мильний торт

3. Мильний торт. Чудовий варіант для свята, на якому ви хочете презентувати всім подружкам по шматочку мила! Адже зібрані докупи шматочки «торту» виглядають значно ефектніше, ніж окремі «трикутнички». Прикрасити це творіння можна барвисто – так, як справжній кулінарний шедевр!

Мило Сніданок

4. Мило Сніданок. Здавалося би, для такого мила потрібна звичайна форма, яку можна зробити своїми руками. Але основна складність роботи полягає у відтворенні з основи різних кольорів половинки вареного яйця і шматочку шинки :) Отак вмиєшся зранку – і вважай, що сніданку вже не потрібно :)

Прозоре морозиво

5. Прозоре морозиво. Це – ще один варіант мила у вигляді морозива. Придивіться до жовтого мильця: мало того, що воно просвічується, так ще й містить всередині дольку лимона! Одразу хочеться швиденько змилити його і перевірити, чи справжня долька ;)

Мило Грінка

6. Мило Грінка. Ще один варіант до сніданку :) Робота непроста, адже тут майстер дуже витончено відтворив структуру хлібного шматочка, його скоринку і мед, нібито намазаний зверху. Насправді, варіантів таких «смаколиків» безліч: хто що любить смакувати, той те й виготовляє, використовуючи мильну основу і масло потрібного типу.

Мило у вигляді шматочків Лего

7. Мило у вигляді шматочків Лего. Легендарний конструктор – улюблена забавка дітей по всьому світу. Подарувавши малюку такий шматочок Лего, можна буде з легкістю привчити його до гігієни ;)

Мило Телефон

8. Мило Телефон. До чого вже техніка дійшла! :) Шматочок мила може виглядати і як справжній телефон! Щоправда, іконки на екрані не виготовлені вручну: це схоже на декупаж на милі. Але все одно виглядає, наче якісне мило ручної роботи!

Кубик Рубика

9. Кубик Рубика. Ідеальний подарунок для любителів ламати голову! Така робота вимагала чималої витримки і охайності автора: уявіть, як він вималював усі квадратики так чітко!

Карвінг на милі

10. Карвінг на милі. Колись у нас вже був майстер-клас з карвінгу на милі, але цей випадок – геть витончений. Таку птаху дуже важко вирізьбити з мила, щоб пір’їнки трималися на основі і не відлітали! Автору – наші овації, а вам – натхнення на творчі подвиги! :)

Фото з сайтів: etsy.com, brainboxstudios.me, soapqueen.com, pinterest.com, topextreme.net.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus