Скажений дизайн інтер’єру: 7 варіантів

Пятниця, 13 Лютого, 2015

Квартира з графіті

Багато хто мріє змінити своє помешкання до невпізнання: зробити зі старенької «радянської» квартири щось нестандартне і яскраве. Та в такій справі головне – не перестаратися, адже у квартирі все може стати просто незатишно! Подивіться на приклади скаженого дизайну інтер’єру і пообіцяйте нам, що не зробите такого зі своїм житлом! :)

1. Квартира з графіті. Цей варіант – для тих молодиків, які люблять робити графіті на усіх доступних стінах. Можливо, таким дизайном батьки юного таланту хотіли натякнути: творити доречно не всюди!

Дитячі джунглі

2. Дитячі джунглі. Справжні джунглі вдома – мрія багатьох дітлахів! Та ще й з леопардом, який примостився прямо на ліжку :) Звісно, листя тут забагато, але без такої кількості зелені неможливо було би відтворити лісову атмосферу.

Підводне царство

3. Підводне царство. Тут у дизайнера явно розігралася фантазія. Адже кімната виглядає, наче морське дно, а частина меблів перевернуті, наче вони потонули. Питання про те, як користуватися таким столиком і стільцем, залишається відкритим!

Оранжерея у будинку

4. Оранжерея у будинку. Варіант дизайну для тих, хто заводить вдома нескінченну кількість рослин :) Тут – і декоративні деревця, і поручні, оплетені зеленню, і рослини у вазонах… Здається, з рослинністю тут таки переборщили!

Мінімалістський інтер’єр

5. Мінімалістський інтер’єр. Смужка – це гарно і стильно, але не у такій кількості :) Здається, що після 5 хвилин перебування у такій кімнати голова може піти обертом, а диван закрутиться, наче у калейдоскопі! А ще, цей дизайн виглядає так довершено, що ніби й не створений для життя: страшно зіпсувати ці ідеальні лінії своєю присутністю…

Геометричний інтер’єр

6. Геометричний інтер’єр. Від такого дизайну теж можна вмить втратити свідомість. Скільки ж тут квадратів, кубів, прямокутників неправильної форми та різноманітних ліній! Та ще й усі ці геометричні фігури складені з окремих шматочків мозаїки: сюрреалізм, та й годі! А ще, такий інтер’єр виглядає занадто жорстким та гострим: здається, що об кожну деталь можна боляче вдаритися.

Дерев’яний дизайн інтер’єру

Дерев’яний дизайн інтер’єру

7. Дерев’яний дизайн інтер’єру. Любителі дерева у квартирі, оцініть такий варіант стіни: вона повністю складена зі зрубу дерев! Щоправда, виникає питання щодо її функціональності, адже у масиві дерева дуже швидко можуть завестися шкідники. Крім того, аж надто рябить в очах від засилля дерев’яних відтінків у цьому дизайні.

Зізнавайтеся: вам сподобався котрийсь із цих скажених дизайнів? На думку адміна сайту, усі ці скажені ідеї поєднує одне – надлишковість. Що занадто – те… погано, м’яко кажучи. Тому давайте краще робити наші помешкання затишними, а не викличними! ;) Замовляйте у фахівців VIP-Remont якісний ремонт квартири і робіть гарний дизайн у кімнатах!

Фото з сайтів: culturevixen.com, shophousedesign.wordpress.com, imgarcade.com, anastasia-a.blogspot.com, housesdesign.blogspot.com, roomfu.com, theroyalpoke.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

  • http://www.homeinteriors.com.ua/ elina

    Очень нравится Деревянный дизайн интерьера. Дерево экологически чистый материал
    ____________________________
    homeinteriors.com.ua

blog comments powered by Disqus