Скляні столи в інтер’єрі

Пятниця, 7 Серпня, 2015

Скляний стіл з металевими ніжками

Здавалося би, які цікавинки може ховати у собі стіл? Цей предмет інтер’єру відомий людству споконвіків, і нині використовуються вже всі варіації цих меблів. Але ні! Поставивши у своєму помешканні скляний стіл, ви подаруєте простору дещо цікаве і навіть містичне! Подивіться на різні види столів зі скла, і напишіть, який варіант вам подобається найбільше!

1. Скляний стіл з металевими ніжками. В цьому випадку нижня деталь столу суцільна: металеву «стрічку» вигнули так, що вона своїми вигинами формує чотири ніжки для скляного столу. Виглядає гарно і легко, правда ж? Ви купили би такий столик для свого помешкання?

Стіл з кованими ніжками

2. Стіл з кованими ніжками. Це класика: ковані з металу ніжки вдало доповнюю скляну поверхню. Вони створюють чарівну й романтичну атмосферу вдома. Такий столик можна встановити й у кав’ярні, і в офісній кімнатці для перемовин!

Скляний стіл зі скляними ніжками

3. Скляний стіл зі скляними ніжками. Масло масляне, чому ні? :) Тим більше, якщо скляні ніжки меблів виглядають, наче справжні бурульки! Такий стіл ідеально підійде для оздоблення офісу влітку: ніяка спека вам не загрожуватиме!

Столик з ніжкою з коріння

4. Столик з ніжкою з коріння. Схоже на витвори з коріння Юрія Гусарчука з Дрогобича, хіба ні? :) Ідея використовувати коріння дерев для ніжок столів – проста, але водночас і цікава: такі підставки надають всьому виробу таємничості.

Столик з ажурною ніжкою

5. Столик з ажурною ніжкою. Така ніжка може бути виготовлена або з металу, або з дерева. Стіл чудово підійде для оформлення веранд, літніх кухонь або дач – словом, для тих приміщень, де натуральність має бути понад усе. Зверніть увагу, що всередину такої ніжки «в сіточку» можна помістити якийсь цікавий елемент декору: наприклад, вазу з сухими квітами.

Скляний стіл з гострими кутами

6. Скляний стіл з гострими кутами. І мова йде більше не про кути самого скла, а про кути, що формують ніжки меблів. Останніми роками дуже популярні стали меблі з дерев’яних піддонів, які також передбачають чіткі кути. Тут використаний той самий принцип, але з більш дизайнерським підходом. Відтак, такий столик можна розмістити як у вітальні, так і в офісній кімнатці для гостей!

Дерев'яний стіл зі скляними ніжками

7. Дерев’яний стіл зі скляними ніжками. І таке буває! Звісно, для подібних ніжок потрібне дуже міцне скло: щоб витримати сам стіл і зачіпання ніжок ногами тих людей, які будуть за ним сидіти :)

Загалом, стеклянные столы подобаються все більшій кількості людей: скло у меблях виглядає благородно і витончено. Тож ви можете купити такий столик і собі, замовивши його в харківському магазині ! ;)

Фото з сайтів: to-p.com, newshousedesign.com, hawleyco.com, hapar.co, jimsrusticart.com, vawindowrepair.com, bestglass.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus