Скульптури з повітряних кульок

Понеділок, 1 Лютого, 2016
Морське чудовисько

Морське чудовисько

Колись давно (років 20 тому :) ) найцікавішою повітряною кулькою можна було вважати песика, майстерно скрученого з довжелезної кульки-трубки. Таких «тваринок», які викликали у малят справжнє захоплення, продавали лише у метро та в холі цирку. Зараз же скульптури з кульок вражають більшими масштабами та варіаціями: така творчість подекуди межує із мистецтвом! Причому, доступним мистецтвом: ви можете просто купити на сайті sharik.kiev.ua будь-які повітряні кульки та змайструвати з них свою неповторну скульптуру!

1. Морське страховисько. Ми проглянули велику кількість фотографій скульптур із повітряних кульок, і можемо сказати з впевненістю: тема морських страховиськ у такій творчості – одна з найпопулярніших! Це й не дивно, адже кульки різних розмірів і конфігурацій ніби самі складаються у подібні композиції :) Якщо ви захочете повторити щось подібне, зверніть увагу, що страховисько складається з кількох частин: основи, «стовбура», щупалець та «зачіски». Відтак, зробіть усі ці деталі окремо, а потім поєднайте в одній композиції.

Морський дракон

Морський дракон

2. Морський дракон. Це – ще одна, але вже більш чітка, варіація морського жаховиська. Ох, і довго ж старався майстер, щоб виготовити таку композицію!.. Лишень уявіть собі: треба було спорудити не лише дракона, а й морські хвилі, краба, креветок та навіть посох для дракона. Не дивно, що для такої композицій використали численні варіації кульок: круглі, продовгуваті, маленькі, великі…

Гусінь з повітряних кульок

Гусінь з повітряних кульок

3. Гусінь з повітряних кульок. Ну, це вже точно на любителя. Для наукових презентацій така гусениця непогано підійде :) Цікаво, що вона точно відображає певний тип гусені, який справді існує у природі, а не просто є витвором фантазії майстра. Цікаво, що для виготовлення правдоподібних «ніжок» тут використали тоненькі кінчики не до кінця надутих кульок.

Літак із кульок

Літак із кульок

4. Літак із кульок. Оце так подарунок для маленького мрійливого хлопчика! Тільки уявіть дитячий День народження, оздоблений подібним літальним апаратом! Пропелер, наче справжній :) Головне – прослідкувати, щоб найменші гості вечірки не надумали сісти до такого літачка :)

Лев із повітряних кульок

Лев із повітряних кульок

5. Лев із повітряних кульок. Ого, та це же не простий лев, а цирковий! Він вже підняв лапу і пробує пройти через трюкове кільце! Звісно, кільце з кульок зробити простіше, ніж короля звірів, тому для його створення взяли стандартні круглі кульки. Ну а для лева знадобилися більш делікатні кулі: різних розмірів і форм.

Сукня з кульок

Сукня з кульок

6. Сукня з кульок. І таке буває! До речі, непоганий варіант для презентації лінії одягу або навіть нашийних прикрас. Від низу сукні до її верхньої частини зменшується розмір кульок, але разом з тим збільшується делікатність роботи.

Скульптура Жінка з повітряних кульок

Скульптура Жінка з повітряних кульок

7. Скульптура Жінка з повітряних кульок. Ну а наостанок – справжній витвір мистецтва. Дивіться, як ніжно і неповторно можна зробити з простих кульок постать жінки, яка сидить на стільці. Правда ж, гарно? Розкажіть нам про свої вподобання у скульптурах з повітряних кульок і покажіть найкращі фото у коментарях ;)

Фото з сайтів: siliconprairienews.com, resortsworldgenting.blogspot.com, weburbanist.com, lazerhorse.org, telegraph.co.uk, toxel.com, designtaxi.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus