Смішні стікери на авто

Середа, 4 Лютого, 2015

Сім'я на колесах

Декорування автівки – це теж мистецтво! Лишень подивіться, з якою старанністю власники машин викладають подушки перед заднім склом, розвішують різні прикраси біля лобового скла чи прикрашають авто зовні наклейками. Ви можете зробити стікери на авто власноруч: для цього намалюйте ескіз бажаного зображення та надрукуйте у друкарні на аркушах для наклейок. До вашої уваги – смішні наклейки на авто, які можна використати, як приклади такої творчості!

1. Сім’я на колесах. Доволі поширені наклейки на авто сімейної тематики. Такі прикраси мають повідомити водія, що їде за автівкою, що всередині перебувають діти, тож варто бути обережним. Та інколи подібні наліпки роблять такими кумедними, що той, хто їх бачить, починає хапатися за живіт!

Ку-ку!

2. Ку-ку! На світлій машині дуже доречно виглядає така темна плямка, яка нібито вилазить з-під верхнього пориву автівки. Актуально для тих автолюбителів, які вважають свою машину живою істотою.

Розірване авто

3. Розірвана машина. Всередині їде моряк Папай, не інакше! Дивіться, з якою легкістю він пробив машину та вчепився рукою за метал! :) 3d-малюнки – розкішний спосіб оформити не лише вуличний простір, а й автівку!

Кіт Саймона

4. Наклейка на авто Кіт Саймона. Це фото ми знайшли на американському сайті, але, чесне слово, таку саму сріблясту машину з Саймоном саме на цьому місці ми бачили у Києві! Та й кирилична назва бензину натякає, що власник авто – таки з наших країв :)

Зла наклейка!

5. Зла наклейка про сім’ю. Це відповідь тим, хто любить прикрашати авто сімейними наліпками. «Усім байдуже на твою родинну наліпку!» – каже злюка з бензопилою.

Хелло Кітті

6. Наліпка з Хелло Кітті. Чом би не прикрасити свою машину наклейкою з улюбленим мультяшним персонажем? Тим більше, якщо так буде легше шукати свою автівку серед десятків інших на паркінгу!

Цікава наліпка для машини

7. Цікава наліпка для машини Зроби Сам. Пунктир з ножицями нанесений на усі головні контури машини, тож здається, що її зроблено з паперу!

Вінні-Пух

8. Стікери на авто з Вінні-Пухом. Ідеальна машина для малюка! Всюди Вінні-Пух, Рох, бджоли та квіточки :) Яскраво і позитивно!

Фото з сайтів: decoration0.com, bajiroo.com, aliexpress.com, carstickers.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Цікавий стикер на авто можна купити в магазині bumper-stickers за непоганою ціною! Така наклейка зробить вашу машину цікавою і оригінальною!

blog comments powered by Disqus