Смішні в’язані шапки для чоловіків

Середа, 7 Січня, 2015
Шапка восьминога

Шапка восьминога

Ну що, морозець вже пощипав ваші щічки? Отож-бо, настав час утеплюватися! Звісно, найкращий спосіб вберегти себе від холоду – закутатися у шапку й шарф ручної роботи. Ці потрібні речі можна купити у майстринь або ж виготовити самостійно. Тим більше, якщо творчість дає шанс виготовити дещо нестандартне і дуже веселе. Як-от ці смішні в’язані шапки для чоловіків!

1. Шапка восьминога. Чудова ідея, чи не так? У такій шапці ваш чоловік не лише не змерзне на вулиці, а й зможе «відхопити» собі місце у громадському транспорті, адже навряд чи хтось захоче перебувати поряд із таким диваком :) До слова, ця шапочка сплетена гачком зі звичайної (не тонкої) пряжі.

Шапка з бородою

2. Шапка з бородою. Ще один фокус для відлякування перехожих :) Зате з такою бородою точно не буде холодно! Ідеальний варіант для мерзляків, які люблять втягувати підборіддя у комір куртки!

Шапка прибульця

3. В’язана шапка прибульця. Або рОбота :) Не інакше, як усі ці антенки і вушка призначені для передавання секретних сигналів! Шапку сплели гачком, але окрім ниток, у цій конструкції використали гофрокартон: його вставили всередину антен, щоб вони гарненько стирчали. Якщо ви надумаєте плести таку шапку, обов’язково продумайте можливість виймання каркасу, адже шапочку колись доведеться прати…

Перука Елвіса Преслі

4. Перука Елвіса Преслі. Не шапка, але щось схоже на головний убір :) Шевелюра Елвіса Преслі чи не популярніша за самого короля рок-н-ролу. Тож не дивно, що дехто із чоловіків хоче мати таку саму! Сплести таку можливо, але певні труднощі можуть виникнути на рівні розрахунку розмірів :)

Шолом

5. В’язаний шолом для чоловіка. Ця річ, на відміну від перерахованих вище, більш практична. Хоч вона і виглядає комічно, але досить помічна у випадку морозів. Деякі українські чоловіки вже мають такий аксесуар: ми бачили фотозвіти кількох наших майстринь з таким самим виробом. Цікаво, що цей шолом розрахований і на теплішу погоду, і на справжній зимовий морозець: якщо на вулиці солідний «мінус», можна опустити плетену затворку на підборіддя і не боятися, що воно відмерзне.

Плетений протигаз

6. Плетений протигаз. Заради забави можна сплести і такий аксесуар! Зробити це досить просто, адже в’язаний щиток протигазу пришитий до вже готової шапки. Ходити у такому додатку до шапки гарантовано тепло, проте у випадку морозів частина полотна біля носа обов’язково покриється інеєм ;)

Шапка вікінга

7. Шапка вікінга. Ще одна бородата річ, але більш «фундаментальна»! Шапка з ріжками плетена гачком, ріжки набиті синтепухом, а до всього ансамблю додана борода з пряжі. Краса, та й годі!

Найкраща шапка вікінга

8. Шапка вікінга 100-го рівня. Оце так майстерність! Хтось сплів шапку з величезними рогами, додав руду бороду та ще й зробив з неї косички! Вийшло дуже ефектно :)

Плетений мозок

9. Плетений мозок. Шапка для дуже розумного чоловіка :) І для дуже вправної майстрині, адже виплести і пришити до основи шапки усі ці звивини треба вміти! А ще, звивини додатково грітимуть володаря шапки :)

Шапка з вусами

10. Шапка-шолом з вусами. Взагалі, шапка-шолом – найтепліший варіант шапки, якщо правильно підібрати матеріали і зробити підкладку. Але цей виріб оздоблений ще й плетеними вусами! Милий аксесуар, який додатково грітиме обличчя :)

Фото: heinoushats.blogspot.com, littlemissredhead.wordpress.com, culturevixen.com, pinterest.com, aliexpress.com, boingboing.net, kitschy-kitschy-coo.com, boredpanda.com, forum.smartcanucks.ca

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Професійні кавові машини http://bianchivending.com.ua/professional-coffee-machines/ також допоможуть вам зігрітися: вони зроблять таку каву, яку ви тільки побажаєте!

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/smishni-v%e2%80%99yazani-shapky-dlya-zhinok/ Смішні в’язані шапки для жінок | Made in Ukraine

    [...] вже бачили дивакуваті чоловічі шапки і навіть розглянули цікаві рукавички, які можна [...]

blog comments powered by Disqus