Смішні в’язані шапки для жінок

Пятниця, 9 Січня, 2015

Шапка Овен

Ви вже бачили дивакуваті чоловічі шапки і навіть розглянули цікаві рукавички, які можна зробити власноруч? Тоді вам цікаво буде порозглядати і смішні в’язані шапки для жінок, який ми назбирали багатсько ;) Звісно, більшість з цих головних уборів сплетено заради жарту чи для маскараду, але ніхто не заважає їхнім власникам одного дня вдягнути дивакувату шапочку та вийти з нею в люди :)

1. Шапка Овен. Можливо, творець цієї моделі задумувала інший персонаж – казковий чи фантазійний – але ріжки, закручені навколо вух, дуже нагадують овечі. Ви також можете сплести таку шапку: вуха у ній точно не замерзнуть!

Шапка Олень

2. Шапка Олень. Чудовий варіант для покращення зимового настрою! Але вдягаючи такий головний убір, не забудьте обрати куртку з широким капюшоном, адже під звичайний ці ріжки не помістяться! ;)

Шапка Песик

3. Шапка Песик. Дуже гарний і універсальний варіант «тваринної» шапки, адже тут нема додаткових опуклих деталей, які були би незручні під час носіння. Проте майте на увазі, що такі плетені вушка не прилягають до ваших вух, тому головний убір виходить не надто теплий.

Шапка Ялинка

4. Шапка Ялинка. Оце так поворот! :) У такій шапці на вулицю явно не вийдеш! А про те, який для неї потрібен капюшон у випадку вітру, просто страшно уявити :) Але для новорічної вечірки чи корпоративу – те, що треба!

Шапка Індичка

5. Шапка Індичка. Мгм… Здається, на фото – та сама жінка, що і у шапці Ялинка! Якщо так, то це справді затята майстриня, яка нерівно дихає до різних дивакуватих витворів. Очевидно, ця шапка створена для американського Дня подяки, коли на стіл подають запечену індичку. А взагалі, за формою дуже схоже на капелюх Наполеона :)

Шапка Ведмедик

6. Шапка Ведмедик. Це шапка-шолом – дуже теплий варіант головного убору! До нього пришили вушка, і вийшло щось середнє між вуличкою шапкою і частинкою карнавального костюму.

Шапка Курка

7. Шапка Курка. А може, це також індичка, хтозна… Тут дуже гарно підібрана пряжа: вона дуже гарно виглядає у плетиві гачком! Ніжки птиці виглядають дуже смішно, а надто – на голові у людини :)

Жіноча балаклава

8. В’язана балаклава. Мабуть, у ній дуже тепло! Якщо зробити такий виріб однотонним, вийде дещо страшнувато, тому майстриня вирішила сплести пістряву балаклаву. А ще, додала бубон для повної комічності образу!

Шапка Ельф

9. Шапка Ельф. Загалом, плетена вона, як перука, але особливої чарівності додають гострі ельфійські вушка. Саме те, що треба, для мрійливих дівчат!

Шапка Цуцик

10. Шапка Цуцик. Плететься ця шапка спицями доволі легко: лишень подивіться на петлі! Проте особливого шарму додає гарно зроблена мордочк песика з вушками.

Шапка Монстрик

11. Шапка Монстрик. Сплести таку дуже просто: потрібні лише гачок та однотонна пряжа. До шапочки слід пришити вушка, очі та зуби монстра, і справу зроблено!

Сейлон

12. Шапка кіногероя Сайлона. У нього замість очей була така червона смужка, як на шапці. Відтак, цю шапочку можна натягнути собі на очі і стати справжнім героєм фантастичного фільму :)

Зоряні війни

13. Шапка Зоряні Війни. Найбільше дивакуватих шапок народжуються від надихання фантастичними фільмами чи персонажами книжок. Ця шапка – одна з них! І хоча ходити по вулиці з таким «рогом» буде не надто зручно, хтось за такий головний убір готовий півцарства віддати!

Шапка Череп

14. Шапка Череп. Не найбільш вдалий варіант творчості на тему страшилок, але все ж. Сплести таку шапку спицями – нічого робити! Потім залишається лише пришити елементи з чорного фетру, і все!

Йода, Зоряні війни

15. Шапка Йода. Ще один рукотворний шедевр, виготовлений під впливом фільму. Цього разу – Зоряні Війни. Йоду ми знайшли у різних інтерпретаціях, навіть у вигляді шапки для песика! Тож цей буханчик – справжній улюбленець майстринь-експериментаторок :) Щоправда, така шапка залишається суто декоративною, адже, попри великі вовняні вуха, ваші власні вушка у ній точно змерзнуть!

Фото з сайтів: nolook.ru, etsy.com, phrebh.com, io9.com, redditgifts.com, whatnottoknit.blogspot.com, social2.com, todaystopthree.wordpress.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Готуйтеся до теплого сезону і купуйте каркасные бассейны найкращої якості вже зараз! Такі басейни можна поставити у себе на дачі або біля приватного будинку.

Метки:

blog comments powered by Disqus