Сонячні окуляри: handmade-оформлення!

Четвер, 14 Травня, 2015

Смугаста оправа

Готуючись до літнього сезону, ви, мабуть, застосовуєте усі свої рукодільні навички: шиєте панамки, плетете кофтинки з легкої бавовни, в’яжете пледи для прогулянок… Але не варто забувати і про окуляри – цей незамінний атрибут теплої пори року! Подивімося на кілька цікавих ідей декорування сонячних окулярів, які можна використати для дитячих і дорослих моделей!

1. Смугаста оправа. Це – найбільш лаконічний з усіх способів декорування сонячних окулярів :) Адже придивіться: до оправи додані лише червоні смужки! Сама вона зроблена з білого пластику, тож «декоратору» залишилося лише підібрати тонкі смужки червоного скотчу та гарно розташувати їх на окулярах.

Окуляри з квітами

2. Сонячні окуляри з квітами. На перший погляд, може здатися, що ці квіточки, приліплені по боках оправи, зроблені з тканини. Але насправді цю красу зробили з полімерної глини: цей матеріал добре придатний для моделювання і «приклеювання» до твердих поверхонь. Дуже ніжно вийшло, аж наче весільний аксесуар!

Оправа з мушлями

3. Оправа з мушлями. Для будь-якої дитини, що побувала на морі, вкрай важливо привезти додому усілякі мушельки та гальку. Зробіть так, щоб цей «матеріал» пішов у діло! Запропонуйте дитині приклеїти мушлі до оправи так, щоб вийшло гарно і весело.

Окуляри для карнавалу

4. Сонячні окуляри для карнавалу. Або для іншого веселого заходу :) Зробити їх дуже просто: варто лише купити сонячні окуляри в яскравій оправі (жовтій, рожевій, салатовій – будь-якій!) і причепити з тильного боку верхньої частини оправи довжелезні саморобні «вії». :)

Дитячі сонячні окуляри

5. Дитячі сонячні окуляри. Взагалі, ви можете створити оправу для сонячних окулярів «з нуля»! Іншими словами, просто візьміть фетр, виріжте з нього обриви оправи та пришийте до нього квіточки, жабок, рибок і пташок із фетру. Ну а далі – за допомогою клею поєднайте свою декоративну оправу зі справжніми окулярами!

Фото з сайтів: favecrafts.com, marthastewart.com, aliexpress.com, ellefrost.com, rudolphday.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus