Соняшники у виробах ручної роботи

Понеділок, 12 Січня, 2015

Горщик з соняшником

Вдаримо яскравими соняшниками по сірих буднях холодної зими! :) Сьогодні ми приготували для вас добірку найцікавіших виробів ручної роботи з соняшниками від українських майстрів з Етсі. Нагадуємо: як і у випадку з сережками в українському стилі та пов’язками для волосся, ви можете купити перелічену красу на etsy.com. Для цього просто зайдіть на цей сайт і напишіть у пошуковому рядку ім’я майстра, виріб якого вам сподобався! Наші майстри ручної роботи – найкращі у світі, тому ми пропонуємо купувати прикраси та різноманітні вироби тільки у них!

1. Керамічний горщик з соняшником. Просто чудова робота від Landby з Києва! Одразу хочемо сказати, що соняшники самі по собі – доволі заяложені і «попсові» квіти, тому створити справжню красу з їхнім зображенням вже не так і просто. Тому ще раз браво автору! Вартість горщика – 40 дол.

Вишита косметичка Соняхи

2. Косметичка з ручною вишивкою Соняхи. Її розміри – 18 на 12 на 6 см, а вартість – 50 дол. «Соняшники покривають південь України, немов золотий килим» – ніжно пише в описі роботи майстриня GrainField і називає соняхи найбільш позитивними квітами в усьому світі.

Шпилька на голову Соняшник

3. Шпилька на голову Соняшник. Вона зроблена з полімерної глини та флористичної глини для моделювання. Виглядає неймовірно гарно! Відтак, і коштує 50 дол. Автор цієї краси – FloralModelling з Києва.

Настінний годинник Соняшник

4. Настінний годинник Соняшник. Цю красу зробила майстерня ArtClock з Харкова. Годинник має у діаметрі 25 см і коштує 45 дол. Розпис зроблено акриловими фарбами, які славляться своєю довговічністю.

Каблучка Соняшник

5. Каблучка Соняшник. Основа виробу – посріблена каблучка, ну а сам декор – це квітка соняха, зроблена з полімерної глини. Коштує каблучка 16,75 дол., а її автор – FiofiStyleJewelry з Києва.

Люлька для тютюну ручної роботи

6. Люлька для тютюну Соняшник. Оце так краса! По-перше, треба бути справжнім майстром, що надати дереву таких форм, які має люлька для паління. А по-друге, непросто ще й вирізати на дереві такого чарівного соняха! Майстерня з Києва forpipesmokers заробляє заслужену похвалу ще й за низьку ціну виробу – 18,99 дол.

Сережки з пелюстками соняшника

7. Сережки з пелюстками соняшника. Колись ми писали про те, як зробити сережки з епоксидної смоли і сухоцвітів. Тут – той самий принцип, який дозволив справжнім пелюстками соняха перетворитися на прикраси. Коштують вони 35 дол., а автор – OneFlowerStory з Херсона.

Торбинка з фетру

8. Торбинка з фетру з соняхом. Ця сумочка насправді маленька і суто декоративна: її розміри – 12 на 20 см. Цей виріб зробила chestwonders з Кривого Рогу, а його вартість – 14 дол.

Каблучка з соняшником

9. Каблучка з соняшником. Ще один варіант каблучки, прикрашеної квіткою соняха. Цього разу – від AlmostRealFlowersArt з Дніпропетровська. Основа виробу – каблучка мідного кольору, а прикраса – соняшник з полімерної глини. Вартість цього добра – 12 дол.

Сережки з пелюстками соняха

10. Сережки з пелюстками соняха. У цьому випадку пелюстки оточені не епоксидною смолою, а чеським склом. Їхня вартість 32 дол., а зробила цю красу SweetLine з Рівного.

Соняшники напрочуд ефективно піднімають настрій, тож радимо додати до свого образу один з цих гарних соняшникових акцентів!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ну а якщо ви так любите соняшники, що готові вирощувати їх на своєму подвір’ї, купуйте на сайті pbf-kolos.com.ua справжнє насіння соняшника!

blog comments powered by Disqus