Соціальна творчість на Ucrazyans

Субота, 25 Квітня, 2015

Наукова і соціальна творчість

Сьогодні у Києві, на самісінькій Софійській площі, відбувався фестиваль соціальних ініціатив Ucrazyans. На заході можна було познайомитися з цікавими волонтерськими організаціями, перевірити свої знання рідної країни і навіть купити домашній шоколад чи рукодільні вироби від вимушених переселенців зі Сходу й Криму. Але зараз ми вам традиційного рукоділля не покажемо :) На Ucrazyans ми знайшли наукові та соціальні доробки, якими хочемо поділитися з нашими читачами!

Вочевидь, найпопулярнішим наметом акції серед поціновувачів видовищ став куточок «Наукових пікніків в Україні». Тут можна було переконатися, що наука – це дійсно цікаво! Невеликими дослідами учасники «Пікніків» заворожували відвідувачів фестивалю і викликали на їхніх обличчях посмішки. Особливі овації отримало кружальце, в якому лежала монета. Охочих її взяти чекав сюрприз: палець провалювався крізь монетку :) Виявилося, що це була диво-голограма від юних науковців!

Голограма з монеткою

Для любителів доручати свої справи іншим тут стояяла пляшечка зі спеціальним розчином оцту і соди. Перемішавши інгредієнти у пляшці, треба було насадити на неї повітряну кульку і спостерігати, як пляшка сама надуває її. Диво, та й годі :)

Пляшка надуває кульку

Ще один фокус із кулькою від «Наукових пікніків в Україні» називався «шашлик». Надуту кульку настромили на бамбукову паличку, але кулька при тому не луснула!

Шашлик з повітряної кульки

Зараз на багатьох фестивалях технологічного і соціального скерування можна побачити 3D-принтер – диво-машину, що «друкує» пластикові деталі різних форм. Не обійшлося без такого «апарату» і на Ucrazyans. Про те, як працює 3D-принтер, ми вже писали, а тут ви можете побачити ще один різновид цієї техніки. До того ж, на фесті було трохи стендів від українських виробників одягу. Взагалі, чудова женская одежда оптом в Украине продається і в інтернет-магазинах, тому ви можете навіть заощадити, обираючи собі нові речі!

3D-принтер

Я не виливатиму борщ у сміттєпровід! Така наліпка красувалася на стенді для фотографій з соціальними обіцянками. Посміхаючись у спеціальному віконці стенду, можна було сфотографуватися і з іншими обіцянками на кшталт «Я познайомлюся з сусідами» та «Я не викидатиму сміття через вікна». Богдан Хмельницький на коні показує на цю ініціативу булавою і нібито каже: «Хлопці, це те, що треба!» ;)

Соціальні обіцянки

Про добросусідство тут говорили багато. І навіть малювали! В одному з куточків фестивалю можна було похвалити чи поскаржитися на свого сусіда, висловивши свої почуття на ватмані. «Моя сусідка зробила коробку для буккросингу», – написала одна з учасниць акції.

Добросусідство

Друзі, а ви часто берете участь у соціальних ініціативах? Бачите – це не лише корисно, а й дуже творчо :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus