Спідниці для різних типів фігури

Понеділок, 14 Грудня, 2015

Гарна спідниця

Як правильно підібрати спідницю для свого типу фігури? Все дуже просто: варто знати лише характеристики цього типу і те, які моделі спідниць для нього підходять. Знати – означає, розуміти всі нюанси пропорцій і прийняти те, що якісь із них за допомогою одягу треба підкреслити, а якісь – спробувати сховати :) Крім того, кожна фігура може мати додаткові недоліки (зумовлені надлишковою вагою чи, навпаки, її браком), тож підходьте до вибору спідниці, враховуючи всі ці моменти в цілому.

Фігура Пісочний годинник (90-60-90)

Модельні параметри тут вказані лише для орієнтиру – у фігури Пісочний годинник вони можуть бути й менші або більші, звісно. Але вони допомагають зрозуміти суть цієї назви: пропорційні об’єми грудей та стегон поєднуються з добре вираженою талією.

Цю фігуру називають найгармонічнішою. Головне завдання правильної спідниці при такій фігурі – не зіпсувати природну красу пропорцій, підкреслити вигин стегон і не перетворити нижню частину фігури в прямокутник.

Для фігури Пісочний годинник найбільше підходять такі спідниці:

- спідниці А-силуету;

- спідниці з м’яких тканин з легким драпіруванням;

- гладкі спідниці без плісировки;

- спідниці-олівці і спідниці-тюльпани.

Фігура Груша (вузькі плечі – широкі стегна)

Цей тип фігури відрізняється вираженими стегнами і більш тонким верхом. Він жіночний, але разом з тим, має й свої «проблемні» нюанси. Завдання правильної спідниці – замаскувати стегна, зробивши їх візуально менш об’ємними.

Спідниці для фігури Груша:

- спідниці А-силуету;

- спідниці з вертикальними деталям – подовженими кишенями, складками, великими вертикальними защипками або вертикальною відстрочкою;

- спідниці-сонце;

Фігура Яблуко (з «животиком»)

Такий тип фігури характеризується невиразною лінією талії та животиком. Для жінок-«яблук» переважніше вибирати фасон спідниць, який зробить акцент на гарних ногах та збалансує стегна так, щоб відвернути погляд від виступаючого живота.

Спідниці для фігури Яблуко:

- спідниці з високою талією;

- спідниці з асиметричним кроєм;

- спідниці з декоративними деталями (відрізами, кишенями, оборками) на стегнах.

Фігура Перевернутий трикутник (фігура Атлет)

Таку тіло будову називають атлетичною, адже широкі плечі бувають і спортсменок відповідних видів спорту. Масивна верхня частина тіла, широкі плечі і грудна клітка, при цьому талія і стегна – вузькі. Для балансу фігури і додавання їй гармонійного силуету варто вибрати спідниці, які додадуть додатковий об’єм стегон і урівноважать плечі.

Спідниці для фігури Перевернутий трикутник:

- спідниці з клинів;

- плісировані спідниці;

- будь-які декоративні деталі, що додають об’єм на стегнах – об’ємні складки, кишені, незвичайні застібки.

Фігура Прямокутник

Це такий тип фігури, який іноді називають хлоп’ячим. Тож носійки цього виду фігури потребують додаткового додавання жіночності ліній. При цьому, більшість фасонів спідниць, які протипоказані іншим, з такою фігурою можна надягати сміливо і відчувати себе в них комфортно.

Спідниці для фігури Прямокутник:

- спідниці із заниженою талією;

- спідниці-балони;

- спідниці з об’ємними деталями на стегнах;

- багатоярусні спідниці;

- спідниці з великими принтами.

Ну а тепер – чимдуж до свого гардеробу: перевіряти, чи всі сідниці у шафі відповідають вашому типу фігури! :)

Фото з сайту fashionuva.tk

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus