Спідниці Made In Ukraine

Субота, 4 Квітня, 2015

Святкова пачка

Весна у розпалі! І хоч погодні умови це поки що не підтверджують і засипають всю Україну дощами, градом і снігами, ми з вами знаємо, що за якийсь тиждень прийде справжнє тепло! А це означає, що саме час – оновити свій гардероб, розбавивши його спідничками від українських майстрів. На міжнародному рукодільному сайті Etsy ми знайшли кілька цікавих варіантів такого вбрання Made In Ukraine і, традиційно, хочемо познайомити вас із майстрами, які виготовили ці речі.

1. Святкова спідниця пачка. Звісно, мова йде про дитячу спіднику, але хтозна – якщо вам знадобиться подібний виріб у дорослому розмірі, мабуть, ви зможете замовити його у майстрині. Цю милу пачку LuVitaChic з Рівного виготовляє у багатьох дитячих розмірах, починаючи від новонародженого і завершуючи розміром на 7-8 років. Коштує така краса 19 дол.

Прозора довга синя спідниця

2. Прозора довга синя спідниця. Чудовий варіант для особливих подій та вечірніх прогулянок містом! Спідницю виготовлено з шовкового шифону, а підкладку – з бавовни. Коштує така ніжна краса 250 дол., але не одна, а разом з білим льняним жакетом. Автор цих скарбів – Steblakizm зі Львова. На сайті itaka.in.ua також є дуже багато цікавих моделей жіночого одягу, тож можете пригледіти собі гардероб і там!

Плетена спицями спідниця

3. Плетена спицями спідниця. Саме така спідничка, яку доречно носити холодної весни! Вона плетена з ниток «ангора» і називається «Темний Шоколад». Довжина спідниці – 75 см, а ціна – 95 дол. Автор цього плетеного виробу – FavouriteClothes з Києва.

Літня плетена гачком спідниця

4. Літня плетена гачком спідниця. Дивіться, яка гарна ажурна модель! Саме те, що потрібно для травня-червня! Плетена вона гачком, з бавовняної пряжі (вочевидь, з мерсеризованої бавовни). Коштує спідниця 290 дол., а продає її MagicCrochetByHelena з Одеси.

Сіра міді спідниця

5. Сіра міді спідниця. Віскоза, нейлон і спандекс – ось складники цього витвору. Спідниця має зручні кишеньки, оздоблені гарними ґудзиками, тож носити таку буде саме задоволення! Сіра спідниця коштує 65 дол., а продає його DameDuality з Києва.

Отже, наші майстри яких тільки спідниць не виготовляють! Можливо, і ви робити своїми руками подібну красу? Тоді чекаємо на фотографії ваших витворів у коментарях! ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus