Срібний Архістратиг Михаїл у Києві

Пятниця, 18 Квітня, 2014

Срібна скульптура Архістратига Михаїла, захисника Києва, прибула до столиці.

Архістратиг Михаїл

Тож виставку коштовних ікон у Diamond Club доповнено та продовжено! Скульптура, яка прибула на виставку, називається «Архістратиг Михаїл, захисник Києва». Вона має вагу 2,06 кг, зроблена зі срібла. У своїх руках Святий тримає золотий меч та щит, прикрашені червоними сапфірами. Підставка виповнена з нефриту. Автор роботи – український ювелір Герман Волга.

Святий Архангел Михаїл, якого у православ’ї називають Архістратигом та вважають головним і найбільш поважним архангелом, здавна є небесним покровителем та захисником Києва.

Виставка присвячена святу Світлого Христова Воскресіння і весняному відродженню, яка відкрилась у ювелірному бутику авторських прикрас Diamond Club, буде продовжена до середини травня (до 17.05.2014).

В експозиції також можна побачити коштовні ікони, хрести та авторські ювелірні прикраси, об’єднані темою Світлого свята Христова Воскресіння.

Емальєри Олександр Сорокін та сім’я Ковалів представлять срібні ризи, майстерно емальовані в авторських техніках. Українські ювеліри-архітектори Йосиф Епштейн та Олександр Мірошніков представлять свої весняні скульптури. Серед учасників також Євген Чернов та інші.

Експозицію, її духовне наповнення підсилюють незвичайні картини на шовку, присвячені київським соборам. Молодий художник-дизайнер Олена Цимбал у своїх своєрідних узорах, створених на основі соборної архітектури, фресок та ікон, передає особливий настрій та колористику найвідоміших київських соборів – Золотоверхої Лаври, Михайлівського Собору, Андріївської церкви.

Виставку можна відвідати за адресою: Київ, вул. Червоноармійська (Велика Васильківська), 41. Час роботи: з 11:00 до 21:00, у неділю – з 12:00 до 18:00.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

На сайті http://hshome.com.ua/domashniy-tekstil/postelnoe-belio/category/55-postel-noe-bel-e.html є великий вибір постільної білизни з різних тканин, тож купіть собі найкращу!

blog comments powered by Disqus