STARTUp Fashion Day у Києві

Субота, 2 Травня, 2015

Тканини для творчості

22 травня з 10:00 до 16:00 у Києві відбуватиметься STARTUp Fashion Day – унікальний co-working проект Конкурсу «Печерські Каштани». До участі запрошують усіх закоханих у текстиль – дизайнерів, швачок та просто відвідувачів, які не можуть пропустити такого цікавого модного заходу!

В рамках проекту будь-який початківець з будь-якої сфери індустрії моди і текстилю, шкіряних та хутряних виробів тощо зможе представити свою ідею STATR-Up (бізнес проекту) перед потенційними інвесторами, партнерами і просто однодумцями! Це унікальна можливість за 5 хвилин отримати довгоочікуваний професійний результат! Підібрати якісний текстиль вам допоможе Текстильна Хата: купуйте тканини за гарними цінами та створюйте свої творчі шедеври!

«Для тих, хто ще не дозрів для власного бізнесу, але шукає шляхів своєї професійної реалізації, ми надаємо формат портфоліо, в рамках якого ви за 5 хвилин демонструєте сої портфоліо у вигляді презентації, і маєте шанс отримати бажану роботу, або знайти партнерів в уже розпочату вами справу», – розповідають організатори унікального заходу.

Крім усього іншого, будь-хто, спраглий професійних консультацій, після закінчення заходів STARTUp Fashion Day зможе підійти до будь-кого з присутніх фахівців і проконсультуватися на потрібну йому тему (таким чином подія набуває додаткового формату «коучинг-фест»).

На і звісно, організатори STARTUp Fashion Day нададуть майданчик для роботодавців, інвесторів і партнерів, де вони зможуть зустріти потенційних співробітників для своїх проектів.

Для того, аби взяти участь у заході, треба зареєструватися, знайшовши відповідну для себе форму заявки на сторінці організаторів у Фейсбуку: facebook.com/events/1395074667480151

Окрім самих учасників, запрошують і відвідувачів, тож приходьте! 22 травня, з 10 до 16.00, Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, 1-й корпус, зал вченої ради (4 поверх).

Фото з сайту alicecaroline.co.uk

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus