Студія Майстер Клас у Дніпропетровську

Неділя, 29 Березня, 2015

Дитячий малюнок

Студія дитячої творчості Майстер Клас запрошує всіх охочих приєднатися до творчих занять! Абсолютно неважливо, якого ви віку, статі та темпераменту: якщо ви відчуваєте в собі бажання творити – приходьте до студії! «У нашій школі ви зможете спробувати свої сили в живописі, гончарному ремеслі і багатьох інших видах творчості, – кажуть у студії. – Вам до вподоби екзотичні розваги? Будь ласка! Багатогранність мистецтва здатна задовольнити будь-який запит. Для тих, хто вже спробував всі традиційні варіанти, ми можемо запропонувати Ебру – стародавнє мистецтво малюнків на воді. За допомогою Ебру Ви можете створювати пейзажі або сюрреалістичні картини на власний розсуд, а потім переносити їх на поверхню паперу або тканини, щоб ваш малюнок тішив вас ще довгий час. Крім того, ви можете оволодіти технікою «Точка за точкою», яка, незважаючи на свою простоту, здивує вас кінцевим результатом».

Художня школа для дітей – це, в першу чергу, стартовий майданчик, адже найчастіше саме правильно підібраний підхід до дитини і вибір відповідного виду мистецтва дозволяють творцеві-початківцю розкрити в собі талант і використовувати власні навички на повну силу. Творчість – це не просто вузька галузь, не тільки малювання, ліплення та інші види занять, це інструмент розвитку, як фізичного, так і психологічного. Дитина розвиває дрібну моторику рук і уважність, а також прислухається до себе, вчиться самовиражатися, розвиває зорову пам’ять і просторове мислення – все це стане їй у нагоді не тільки в навчальному процесі, але і далі по життю.

«Наша художня школа в Дніпропетровську піклується про те, щоб якомога більше людей розкрили свій потенціал, і саме тому у нас ви можете придбати подарункові сертифікати, – кажуть у Майстер Класі. – Якщо ваш друг недостатньо сміливий, не знаходить вільну хвилинку або з інших причин не хоче розкритися з нового для себе боку, ви можете допомогти йому. Крім того, ми завжди дбаємо про найбільш юних наших відвідувачів, розуміючи, яку важливу роль відіграє творчість у житті ще не до кінця сформованої особистості, тому у нас ви можете відзначити дитяче свято, таким чином залучаючи у творчий процес не тільки своєї дитини, але й його друзів».

Контакти творчої студії Майстер клас: Дніпропетровськ, вул. Миронова, 7а, оф. 26. Телефони: (056) 745 26 59, (099) 090 49 31.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Радимо вам час від часу проглядати цікаві головні новини дня і дізнаватися корисну інформацію на тему політики, економіки, культури та життя у регіонах!

blog comments powered by Disqus