Сумки з квітами Made in Ukraine

Четвер, 12 Лютого, 2015

Шкіряна сумка

Весна вже скоро! Дерева покриються зеленим листям, галявини розквітнуть чарівними квітами… Якщо ви так само любите весну, як і ми, радимо вам підготуватися заздалегідь і доповнити свій образ сумкою з квітами! На сайті Етсі ми знайшли для вас кілька найкращих сумок з квітковими зображеннями від українських майстринь: ось вони!

1. Шкіряна сумка з братчиками. Чарівні квіти не просто вишиті, а ще й вишиті бісером! Тому ця сумка виглядає, наче справжній скарб! Не дивно, що коштує вона 150 дол. Цю красу зробила UkrainianHighlight з Києва.

Сумка з вишитими квітами

2. Сумка з вишитими квітами. А ось цей аксесуар містить цілу вишиту хрестиком картину! Для вишивальниць із досвідом дуже просто здогадатися, скільки часу пішло на цю роботу: мінімум місяць! Відтак, і коштує сумка 410 дол. Майстриню, яка виготовила це диво, звати VLASIYA, і вона з Сум.

Торбинка з квітами

3. Торбинка з квітами. Це – більш проста сумка, хоча вона декорована витонченими зображеннями квітів. Особливої краси виробу додає мереживо, яким оздоблено ручки сумки. Вартість торбинки – 20 дол., а її автор – DressArtMystery з Києва.

Еко-торба з квітами

4. Еко-торба з квітами. Це – найдешевша сумочка з тих, о ми знайшли: коштує вона 17,99 дол. Проте вона надзвичайно гармонійно виглядає та цілком відповідає напряму, який обрав майстер: екологічності. Авто цієї торбинки – MamaNilaShop з Дніпропетровська.

Сумка з вишивкою хрестиком

5. Сумка з вишивкою хрестиком. На відміну від сумки №2, ця торбинка містить вишивку більшого «калібру». Проте виріб зроблений досить солідно: містить застібку і внутрішню кишеньку для телефону. Відтак, майстриня Ukrainevintage з Кіровограда просить за неї 60 дол.

Валяна сумка з квітами

6. Валяна сумка з квітами. Зроблена з чистої вовни, ця сумочка дуже гарно поєднує світлі й темні кольори! Квіти на ній виглядають просто казково: так і хочеться побачити подібний виріб на балу чи маскараді! Вартість сумки – 110 дол., а зробила її SoftWool з Харкова.

А ви вже робили сумки з квітами своїми руками? Можливо, зараз – саме час «посіяти» щось барвисте на ниві творчості? ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Посіявши насіння у ґрунт, не забудьте купити на сайті http://fermer-market.com.ua/catalog/840/844 найкращі мінеральні добрива для догляду за рослинами!

blog comments powered by Disqus