Світ ляльок та ведмедиків

Субота, 27 Серпня, 2011

Фоторепортаж із виставки «Золоті руки майстрів»

Оригінальний ведмедик

У Києві триває рукодільна виставка «Золоті руки майстрів»: сюди приїхали хендмейдери з різних куточків України та ближнього зарубіжжя. У кожного митця – свій неповторний смак та почерк, тож біля яток з різноманітними ляльками, іграшками, прикрасами та розфарбованим посудом можна стояти годинами.

Найбільше на виставці ляльок. Їм відвели ціле «крило» павільйону: від входу – ліворуч. Тут можна побачити і традиційних мотанок, і порцелянових ляльок, і красунь із пап’є-маше, і навіть рухомих ляльок, які качають головами чи руками.

Лялька киянки Марії Корольової

Ведмедики тут теж популярні. Їх роблять з тканини, хутра, дерева, глини та навіть… з трави. Ось, наприклад, дітище столичної майстрині Ганни Петриченко:

Ведмедик з трави Ганни Петриченко

Найбільш «ексклюзивний» куточок на виставці «Золоті руки майстрів» – у трускавецького різьбяра Богдана Гладкого. Пан Богдан вирізає з липи надзвичайно гарні ікони:

Ікона Святого Миколая з дерева - робота Богдана Гладкого

На виставці багато іноземних майстрів, проте й вироби їхні дещо дорожчі за роботи наших рукодільниць.

Лялечка з Москви

Сумку з Якутії продають за 250 гривень

Серед українських майстрів, яких ви вже знаєте ;) , тут можна побачити Марію Чулак (з прикрасами з бісеру), Мирославу Скубяк (з ведмедиками-тедді) та Олександру Лоянич (з чарівними довгоногими ляльками). Є також широкий вибір виробів, оздоблених декупажем, та різноманітних плетених речей.

Горнята з декупажем

У рамках виставки триває конкурс «Модна лялька»: чекайте на фотографії ляльок-конкурсантів завтра! Або завітайте на виставку «Золоті руки майстрів»: завтра – останній день її роботи!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якщо ви хочете створити сайт і викладати туди фотографії своїх ляльок, не забудьте сплатити за хостинг, який і дозволить вам це зробити.

Метки: , , ,

 • che.org.ua

  теж там була сьогодні, і хоч атмосфера як зазвичай на рукодільних ярмарках в павільйонах нуднувата (знуджені тітоньки і вузькі проходи), але вкотре згадалося: геніальне – просто. багато симпатичних істот-іграшок, здавалося б, елементарно легко зшити таку, але спробуй зший, щоб не менш чарівно вийшло)) хочеться творити.

 • http://made-in-ukraine.info/ Vikaho

  так-так, з таких виставок можна привезти додому велике натхнення :) я вже шукаю баночки для декупажу :)

  ех, досі нема гідного конкурента шарфам від Втілення :)

 • http://made-in-ukraine.info/modna-lyalka-konkursni-roboty/ Модна лялька: конкурсні роботи | Made in Ukraine

  [...] ювелірне мистецтво Відвідуваність сайту « Світ ляльок та ведмедиків Майстер-клас: коптська палітурка [...]

 • http://made-in-ukraine.info/kryshtaleva-kazka-lyalky-ta-shokolad/ Кришталева казка: ляльки та шоколад | Made in Ukraine

  [...] P.S. Фото – з цьогорічної виставки «Золоті руки майстрів«. [...]

 • http://made-in-ukraine.info/zoloti-ruky-maystriv-znovu-u-stolytsi/ Золоті руки майстрів знову у столиці | Made in Ukraine

  [...] сайту « Київ обростає скульптурами Світ ляльок та ведмедиків [...]

blog comments powered by Disqus