Свіжа мода з України

Середа, 5 Жовтня, 2011

Вітчизняні дизайнери підкорили Мілан

Одяг від Ганни Бублик

Наприкінці вересня у столиці Італії відбулися дві грандіозні події фешн-індустрії: покази мод з різних країн світу у штаб-квартирі «Milano Moda Donna» та традиційна модна виставка «White». Українських дизайнерів відзначили і там, і там: повні вражень, ті повернулися додому та розповіли про свої міланські успіхи на сьогоднішній прес-конференції у Києві.

Сукні від Володимира Подоляна та "Dominanta by Anastasia"

Рік тому на «Український Тиждень Моди», який тривав у Києві, прибув президент Палати моди Італії Маріо Бозеллі. Пересвідчившись у здібностях українських дизайнерів, роботи яких він раніше бачив лише в Інтернеті, пан Бозеллі запропонував українській стороні створити спільний модний проект. Співпраця вилилася у дві успішні виставки вітчизняних модельєрів у Мілані.

Fresh Fashion from Kyiv

Перша подія – презентація українського кутюрного одягу «Fresh Fashion from Kyiv» – відбулася з 22 до 24 вересня у стінах Міланського тижню моди. Українську моду там презентували Ганна Бублик, Олень Даць, Олена Пржонська, Володимир Подолян, Людмила Комардіна та Dominanta by Anastasia.

Дизайнери показали глядачам свої модні розробки на незвичному подіумі: підлогу приміщення вони прикрасили зеленим килимом, який нагадував траву на стадіонному полі (Євро-2012 – не за горами!) та поставили у його центрі драбину, обплетену білим папером. Гостей українського павільйону було багатсько, але всі змогли роздивитися дизайнерське вбрання: моделі не лише дефілювали у ньому, а й піднімалися драбиною.

Баєр обирає одяг :)

«Milano Moda Donna» – дуже важливе місце для пошуку клієнтів та просування дизайнерських торгових марок за кордон. Лише протягом трьох презентаційних днів подію відвідали 15 тисяч баєрів (людей, які відбирають одяг та роблять великі закупи для магазинів) з усього світу. І від них, до речі, не було відбою нашим модельєрам :)

Друга подія, у якій відзначилися модельєри Віктор Анісімов, Світлана Бевза, Олена Буреніна, Катерина Бобкова та дует LUVI, відбувалася з 24 до 26 вересня. Міжнародна фен-виставка «White» розмістила на своїй території український павільйон з дизайнерським одягом та аксесуарами. Дефілювати тут не можна було, тож модельєри облаштовували свої «куточки» лише манекенами та вішалками.

Ось тут народжуються модні тенденції. Milano Moda Donna.

«Я вперше брала участь у цій виставці – ніби зернятко посіяла. Коли їхала, то зовсім не знала, як це виглядатиме, як ми там розвісимо наш одяг, як покажемо його людям… Дуже важко, коли немає досвіду, – каже модельєр Олена Буреніна. – Але відвідувачі були настільки світлі і радісні, що усі хвилювання одразу зникли».

«Дизайнерам дуже цікаво було побачити справжній інтерес до них, – додає дизайнерка Світлана Бевза. – Нами зацікавилися британці – хочуть продавати наш одяг. Крім того, одного разу підійшли корейці та попросили продати їм дизайн, аби вони потім виробляли одяг відповідно до нього».

Олена Даць та її колекція

До того ж, усі учасники модного «десанту» на італійську землю  відзначили тотальний дух моди, який літав тими днями у повітрі Мілану. Мовляв, усе місто жило цими двома модними подіями: до наших дизайнерів підходили просто посеред вулиці та розпитували про колекції, які вони привезли з собою. «Я мрію, щоб колись під час Українського Тижня моди Київ на якусь мить став центром Європи, а всі кияни жили би цією подією так само, як тоді міланці», – відзначила «хресна мати» молодих українських дизайнерів, а заразом – і голова оргкомітету «Ukrainian Fashion Week» Ірина Данилевська.

До речі

Друга частина українсько-італійського проекту відбудеться 14 жовтня у Києві. У рамках «Ukrainian Fashion Week» свої колекції «весна – літо 2012» покажуть італійські кутюр’є Франческа Лібераторе, Крістіано Бурані та Мауро Гаспері.

***

Спонсор запису:

Хочешь быть модным? Закажи модные футболки с надписью – таких не будет ни у кого, кроме тебя! Надписи на футболках можешь выбирать сам.

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/nakladni-komirtsi-na-piku-mody/ Накладні комірці – на піку моди | Made in Ukraine

    [...] ці аксесуари все частіше з’являються у гардеробах модниць: шиті, плетені, полотняні та хутряні комірці знову на [...]

  • http://made-in-ukraine.info/viktor-pavlik-stane-dyzaynerom/ Віктор Павлік стане дизайнером | Made in Ukraine

    [...] благодійністю – співак збирається підкорити світ моди. Спершу він випустив колекцію жіночої білизни, а нині [...]

  • http://made-in-ukraine.info/koshykom-po-golovi/ Кошиком – по голові! | Made in Ukraine

    [...] зрілих дизайнерів, проте деякі роботи нинішнього показу мод вийшли аж занадто епатажними. Наприклад, у спільному [...]

blog comments powered by Disqus