Свято у центрі Майстер-клас

Четвер, 26 Вересня, 2013

День відкритих дверей з майстер-класами

Птах із сіна

28 вересня об 11.00 у столичному Домі освіти та культури Майстер-клас розпочнеться День відкритих дверей. Тут діти зможуть не лише дізнатися про діяльність центру, а й повеселитися з однолітками та навчитися робити гарні речі власноруч!

Щоб познайомити охочих дітлахів з навчальними та розважальними програмами Дому Майстер-клас, його адміністрація вигадала насичений День відкритих дверей, впродовж якого можна побачити, як відбуваються заняття Дому.

«Вранці в Дім вривається заливчастий гучний сміх і дитячі голоси. Це наші малюки поспішають на заняття в «Окешкин Клуб», – розповідають вони. – У післяобідні години до цього гомону підключається звучання англійської мови. Школа англійської мови «Оксфорд Клас» розпочинає свою роботу. Світ вечорів наповнює проникливе звучання саксофона, фортепіано або запальні ритми аргентинського танго. Кожен новий день не схожий на інший. І якщо вчора нас радував джаз, то завтра це може бути відкриття чергової виставки картин, або вихід у світ нової поетичної збірки».

День відкритих дверей у Майстер-класі: програма

11.00-13.00 Програма від центру навчання і розваг для дітей від 1 до 7 років «ОКешкин клуб»: відкриті уроки, відкриття дитячого майданчика, інтерактивні розваги для дітей, створення будиночків для птахів, колажу з листя і квітів.

11.00-16.00 Програма від Арт-майстерні. Майстер-класи для дітей і дорослих: аквагрим (квіти, фрукти); декор, розпис горщиків; розпис шпаківень; створення птахів з сіна; букетів троянд з осіннього листя; гончарство; виготовлення головних уборів у вигляді квітів.

11.00-16.00 Презентація проекту «Культурний туризм».

12.00-13.00 Урочисте вручення представниками Кембриджського екзаменаційного синдикату сертифікатів студентам Оксфорд Класу. Тестування з англійської мови від школи «Оксфорд Клас».

12.30 Чудова інтерактивна мандрівка класичною музикою під час чергової зустрічі на проекті Мирослави Которович «Музика на дотик» (для дітей).

14.00 Концерт музичної майстерні та хореографічної майстерні «Релеве».

13.00-15.00 Відкритий урок у Майстерні шахів.

13.00-16.00 Відкриті уроки в IT-студії I-Kids Klass, Майстерні журналістики, майстерні ораторського мистецтва і театральній майстерні для дітей і підлітків.

13.00-16.00 Відкритий урок у фотомайстерні. «Ми відкриваємо цей проект для всіх, хто в душі себе відчуває художником!» – зазначають організатори. На курс «Основи фотографії» приймаються всі охочі, незалежно від типу камери (плівка чи цифра) і від її класу (дзеркальна, компактна тощо). Детально про зміст та особливості курсу «Основи фотографії» в рамках презентації розповість його викладач – відомий український фотограф і фотожурналіст Володимир Нікітенко.

14.00 Відкриття розмовно-творчого клубу «Англійський калейдоскоп» для дітей від школи англійської мови «Оксфорд Клас».

15.00 Відкритий урок з курсу «Онлайн-навчання» від школи англійської мови «Оксфорд Клас».

15.00 Показ фільму від Кіносалону Майстер-класу: A Space Odyssey (UK-USA 1968).

16.00 Концерт лауреатів фестивалю «Каштановий рояль» і професійних музикантів, друзів Майстер-класу

17.00 Відкриття літературного салону Дому МК. Літературні вечори в Майстер-класі розпочнуться циклом німецькомовних авторів. Перший вечір присвячений німецькому письменнику, філософу, лауреату Нобелівської премії з літератури Томасу Манну і його відомій новелі «Смерть у Венеції».

Приводьте своїх дітлахів на День відкритих дверей Майстер-класу – не пошкодуєте! Адреса Дому освіти і культури Майстер-клас: Київ, вул. Лаврська, 16А (навпроти входу до Музею Гончара). Телефон для довідок: (044) 594-10-63.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Пропонуємо вам перейти по цьому лінку, щоб дізнатися, скільки коштує друк плакатів. Насправді, якісний друк не такий вже й дорогий, якщо замовляти великий тираж.

blog comments powered by Disqus