Тедді-пікнік на Дачі: як це було

Субота, 6 Червня, 2015

Тедді-пікнік на Дачі

У Києві зараз щовихідних відбувається стільки подій, що хочеться ридати від неможливості відвідати їх всіх! Цікаві соціальні фестивалі, мистецькі виставки, рукодільні та благодійні ярмарки – усе це переплітається і по черзі займає різні куточки столиці. Сьогодні ми з-поміж інших цікавинок обрали Тедді-пінік на Дачі, куди організатори запрошували всіх приходити з ведмедиками замість вхідних квитків. Було цікаво і святково! Ось, подивіться :)

Вінтажні ведмеді

На Тедді-пікніку була ціла алея для рукодільних витворів. Хтось презентував тут авторських ведмедиків, пошитих за власними викрійками, хтось продавав більш масові іграшки. Серед експонатів було багатсько ведмедиків «під старовину» – таких, що пошиті зі справжнього плюшу і ніби набиті соломою.

Іграшковий ведмедик

Захід був орієнтований і на дорослих, і на дітей. Звісно, колекційні іграшки для дитячих ігор не надто підходять, тому для маленьких відвідувачів пікніку можна було купити ось таких бежевих ведмедиків, виготовлених за відомою викрійкою.

Табурет з ведмедиком

Ведмеді тут були всюди! Великі, маленькі, білі, руді, лежали в валізі й на самій горі. Ой, віршик вийшов :) Погодьтеся, ці милі створіння так і штовхають на поезію! До речі, серед «стандартних» іграшкових ведмедиків можна було побачити й ось такі табуретки для малят. Ми підслухали, що ціна одного табурету – 350 грн.

Іграшки і черешні

Найактивніше приковували увагу дітей ось такі авторські іграшки. Блискучі очі, унікальний матеріал, продумані деталі, неповторний образ і… черешні, повз які не могли проходити малюки!

Мотанки

Домінували на Тедді-пікніку ведмедики та інша рукодільна «живність», проте були тут і ляльки-мотанки з віночками.

Ведмедики тедді

Виграв на пікніку той продавець, який гарно оформив свою іграшкову вітрину :) Валізи, полички і навіть окремі будиночки для ведмедиків – усе це допомогло їм зібрати біля себе більше покупців.

Зайці ручної роботи

Одні майстри об’єднали на своїх столиках і зайців, і ведмедів, і навіть іграшкові меблі для них…

Іграшкова їжа

… А інші зробили наголос на додаткових деталях. Від столику з малесенькими овочами, меблями та тарілками-чашками малята взагалі не хотіли відходити!

Кінь з глини

Майстер-гончар демонстрував своє мистецтво прямо на гончарному колі, а неподалік можна було купити горнята, миски, свищики і навіть ось такого коня з глини.

Авторська іграшка кіт

Авторка цього милого котика скромно сховалася за своїм столиком і шила вже наступну іграшку. Вона розповіла нам, що мордочки своїх ведмедиків, зайчиків і котиків вона робить з паперклею. До слова, ці тваринки виявилися напрочуд схожими на свою авторку! :)
Ніжні слоники і зайчики вдало доповнювали ведмежу виставку. З Тедді-пікніку зовсім не хотілося йти!

Зайчик і слоник

Але захід завершився, і всі розійшлися по домівках – перебирати свої чарівні спогади про пікнік :) А організаторам ще треба буде завершити благородну справу, розпочату на Тедді-пікніку. Еге ж, це все відбувалося не просто так: активісти хочуть облаштувати парк «Дача» на Лук’янівці (в якому й відбувався пікнік), аби цей простір став більш цікавий киянам.

Парк Дача у Києві

Парк названий Дачею не просто так: тут колись була дача Хрущова. Зараз він розташований на території Інституту педіатрії, акушерства та гінекології (ІПАГ) і перебуває в не надто привабливому стані.

Один з містків у парку

Ми віримо, що у небайдужої молоді вийде відновити парк «Дача», подарувавши йому нове життя! А ви? :)

Парк Дача Хрущова

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Перед тим, я йти на виставку чи фестиваль, поцікавтеся, яка укладка волос цена зараз у салонах. Можливо, вигідніше звернутися до професіонала, аніж робити укладку в себе вдома?

blog comments powered by Disqus