Три цікаві ідеї до Дня закоханих

Субота, 7 Лютого, 2015

Серце з гілок

Ще тиждень – і настане 14 лютого, День Святого Валентина. Зазвичай, до цього дня закохані дівчата стараються якомога краще прикрасити оселю романтичними дрібничками, приготувати для коханого смачні салатики у формі сердець та виготовити сувеніри ручної роботи. Тут у нас для вас є три чудові ідеї до Дня закоханих! Разом із сердечком орігамі, ви можете втілити у життя усі цікавинки та потішити свою половинку!

1. Серце з винних корків чи гілок. Як бачите, це не просто серце, а прикраса для стіни чи дверей. Спочатку треба склеїти докупи маленькі деталі так, щоб утворилося серце, ну а потім – приєднати до нього стрічку червоного кольору для підвішування. Для створення серця можна використати винні пробки, хоча більш цікаво – розпилити чи розрізати на дрібні шматочки гілки і скласти їх разом. Саме гілочки виглядатимуть цікавіше, адже такі шматочки будуть різного діаметру.

Листівка з золотим серцем

2. Листівка з золотим серцем. Тут вам знадобиться не лише картонна основа для листівки і клей, а й золотава поталь – така, яку ми використовували для декорування ось цих великодніх яєць. Це надзвичайно тонкі аркуші золотавого кольору (можуть бути й бронзові або сріблясті), які продаються у художніх магазинах. Візьміть клей у стікері і намалюйте на листівці серце довільної форми. Накрийте листівку аркушем поталі і міцно притисніть. Пройдіться по поталі широким пензликом: поталь частково прилипне до місць, які були покриті клеєм. Так можна зробити примітивні, але дуже стильні листівки!

Декоративне серце з паперових смужок

3. Декоративне серце з паперових смужок. Це щось схоже на квілінг: для початку треба скрутити з паперових смужок троянди різного діаметру. Проте, на відміну від техніки квілінгу, такі сердечка мають стояти не на краях завитка, а на підігнутому нижньому шарі смужки. Далі змастіть цю нижню частину кожної троянди клеєм для паперу та приклейте до обраної поверхні. Троянда до троянди – і вийде гарне зворушливе сердечко до Дня закоханих!

Фото з сайтів: psimadethis.com, facebook.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

У магазині BUDOPT.UA ви можете прямо зараз купити все, що забажаєте: дитячі іграшки, товари для дому та матеріали для ремонту!

blog comments powered by Disqus