Цікаві люстри ручної роботи

Неділя, 22 Листопада, 2015

Люстра з винних пляшок

Декор приміщення – це одне з найпоширеніших застосувань рукоділля. Хтось любить розписувати меблі, хтось – шити гарненькі серветки й накидки на стільці, хтось – виготовляти чарівні ключниці та вішалки. Але люстрам чомусь завжди дістається замало уваги! Не кожен наважиться зробити світильник своїми руками: спробуй-но споруди цілий абажур так, щоб він ще й правильно функціонував!.. Але якщо справді чогось прагнути – жодні перешкоди не злякають :) Подивіться, які люстри ручної роботи можна зробити самотужки!

1. Люстра з винних пляшок. І не просто пляшок – а пляшок зеленого кольору! З таким відтінком світло у кімнаті точно стане чарівним :) Звісно, для повноцінного освітлення такий прилад не підійде, але для вечірки або святкової вечері – те, що треба! Хоча, звісно, серед люстр на сайті villagrazia.ua/osveshchenie можна знайти й більш привабливі варіанти освтілювального декору.

Паперовий світильник

2. Паперовий світильник. Стандартна люстра – це кілька кілець, увішаних дрібними декоративними елементами. А нетрадиційне використання такої моделі ви бачите перед собою :) Для виготовлення люстри взяли лише кільця та паперові квіточки, скріплені між собою металевими кільцями. Звісно, вирізати такі квітки власноруч – не дуже вдала ідея, тож якщо хочете повторити такий подвиг, скористайтеся спеціальним штампом, який вирізає фігурні папірці, подібно до дироколу.

Люстра з винних корків

3. Люстра з винних корків. Ще одна чудова ідея використання винних корків! Що тільки з них не робили: і підставки під гаряче, і дошки для записок, і ялинкові прикраси… Дійшло до того, що цілі кульки корків стали продавати на блошиних ринках великих міст України: продавці знають, що на таке добро завжди знайдеться покупець :)

Металевий світильник

4. Металевий світильник. Можна особливо й не заморочуватися з «мішурою» навколо люстри. Чоловічий варіант – ось така проста люстра, зварена з металевих трубок. Всередині трубок, як ви вже здогадалися, протягнені дроти, завдяки яким лампочки на кінцях трубок можуть горіти.

Люстра для кухні

5. Люстра для кухні. В кого є зайві вінчики у господарстві – можете спробувати :) Особливо, якщо у вас є така кількість однакових вінчиків! За таким принципом можна прикрасити як люстру, так і торшер.

Люстра з намистом

6. Люстра з намистом. Багато-багато намистинок знадобиться для такого роду світильника. Звісно, краще, щоб усі намистинки були одного кольору або бодай добре підібрані одна до одної за відтінком.

Світильник з ложками

7. Світильник з ложками. Дуже цікава і оригінальна ідея, правда ж? Тим більше, що для виготовлення люстри взяли старовинні ложки (знову ж таки, натяк на блошині ринки, де такого добра багатсько). Мельхіорові ложки дуже вдало поєднуються зі скляними елементами.

Проста домашня люстра

8. Проста домашня люстра. Люстра з винних пляшок тут вже була, тож чом не показати вам більш «простонародний» варіант такого світильника – люстру з банок? :) Міняти лампочки у такій люстрі дуже просто, адже плафони – це звичайні банки, які тримаються на кришках-закрутках. У поєднанні з прямокутною дерев’яною основою вони виглядають дуже гарно!

Фото з сайтів: youtube.com, blog.hwtm.com, moxandfodder.com, brit.co, bailley187.wordpress.com, crafthubs.com, 9gag.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus