Цікаві вироби з Лего

Субота, 7 Лютого, 2015

Кухонна підставка

Конструктори Лего – найкращі друзі дітей по всьому світу! Найменші малюки бавляться великими деталями, старші діти – дрібнішими, але в обох випадках Лего справедливо отримує любов хлопчиків та дівчаток. Проте, коли малеча виростає, численні детальки конструкторів стають непотрібні: вони просто припадають пилом у шафі, займаючи місце. Але для любителів творчості є вихід із ситуації: можна зробити цікаві вироби з Лего, які допоможуть у господарстві!

1. Підставка для кухонних приборів. Подивіться, як легко можна перетворити деталі від Лего на продовгувату «вазу» для ложок, лопаток та вінчиків! Просто складіть частинки конструктора разом так, щоб вийшла ось така підставка з рівним верхнім краєм, перевірте, чи міцно тримається конструкція, і все!

Прикраса для ванної

2. Прикраса для ванної кімнати. Якщо ви використовуєте багаторазові прозорі накопичувачі рідкого мила, просто покладіть всередину кілька деталей конструктора! У желеподібній рідині вони будуть триматися «на плаву» і створювати гарну пістряву картинку!

Браслети з Лего

3. Браслети з Лего. Тут також все дуже просто! Просвердліть отвори з двох боків однієї деталі Лего, прикріпіть різнокольорові нитки та сплетіть з них косички. Замість ниток можна взяти й більш щільний матеріал – вощені шнурки. А потім – сплести з них щось на кшталт браслету Шамбала :)

Ключниця з Лего

4. Ключниця з Лего. Якщо у вас вдома немає зручної ключниці, це – геніальний вихід з положення! Візьміть найбільшу суцільну деталь конструктора, маленькими де тальками викладіть зверху слово «ключі» або інше слово на ваш смак. Потім приєднайте по одній кольоровій деталі конструктора до брелоків ваших ключів. Все, тепер брелоки можна приєднувати до ключниці!

Світильник з Лего

5. Світильник з Лего. Маючи світильник з поламаним абажуром та фантазію, ви можете створити ось такий чудовий освітлювальний прилад! Побудуйте навколо лампи абажур з конструктора, залишивши в ньому віконця, через яких пробиватиметься світло.

Фото з сайтів: facebook.com, rockinboys.com, tipjunkie.com, architectureartdesigns.com, diyrefashion.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Замовляйте дуже смачні Фуршеты в Абзаково від професійних кухарів і отримуйте насолоду від свята!

blog comments powered by Disqus