Творчий підхід до розсади: цікаві варіанти

Пятниця, 10 Квітня, 2015

Розсада у картонних циліндрах

Вирощування городини – це неабияка творчість! Принаймні, «дачний» спосіб життя дозволяє творити у розрізі вирощування розсади, формування грядок та декорування садової ділянки. Зараз у ящиках найтурботливіших українців-городників дозріває розсада помідорів, баклажанів та капусти, тож ми вирішили присвятити цю публікацію їм і показати, які цікаві варіанти для вирощування розсади можуть бути!

1. Розсада у картонних циліндрах. Всі ми знаємо, з-під чого ці циліндри :) А найбільш підприємливі люди збирають їх і витрачають на творчість – наприклад, на створення текстильних вазочок або ось таких ящичків для розсади. Плюс такого матеріалу для розсади – це індивідуальні резервуари, в яких можна вирощувати по 1-2 кущики рослин, які потім буде дуже зручно висаджувати на грядку.

Дерев’яні ящики для розсади

2. Дерев’яні ящики для розсади. Такі резервуарчики для вирощування розсади можна також зробити своїми руками, якщо у вас є зайві дощечки. Мінус такої розсади – її велика вага: транспортування з міста на дачу буде не надто зручним. Проте якщо ви живете у приватному будинку і вирощуєте розсаду для висаджування на подвір’ї, цей варіант – чудовий!

Розсада у яєчних лотках

3. Розсада у яєчних лотках. Старенький яєчний лоток – також чудовий «порційний» ящик для вирощування розсади. Плюс його в тому, що лоток виготовлений з натурального матеріалу: корінці рослин так точно не задихнуться. Крім того, такий ящик – порційний, тож до однієї лунки можна посадити одну насінину і виростити охайну розсаду.

Розсада у горщиках з-під молока

4. Розсада у горщиках з-під молока. Картонні упаковки з-під кефіру чи молока – ідеальні ящички для розсади. Головне – зрізати верх такої упаковки, залишивши рослинці горщик достатньої висоти. 1-2 насінинки можна покласти до кожного такого резервуару. Ну а потім, коли рослини підростуть, можна з легкістю вийняти їх разом з землею з таких ящиків.

Картонні перетинки

5. Картонні перетинки. У цьому випадку зроблені перетинки розділяють картонний ящик на відсіки для розсади. Зробити такі перетинки дуже просто: варто лише насадити одну картонну смужку на іншу, додати інші смужки – і все!

Розсада у яєчній шкаралупі

6. Розсада у яєчній шкаралупі. Ідеальний вихід для господарств, у яких вирощують курей ;) Якщо у вас є достатня кількість шкаралупи, наповніть половинки землею та посійте у них насіння!

Фото з сайтів: powerfulmothering.com, blogcrumbs.blogspot.com, lost-between-weeds.blogspot.com, familysponge.com, thecraftycrow.net, pinterest.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

На сайті agrolife.ua ви можете купити найкраще насіння овочів у маленькі та великій розфасовці, а також супутні товари для ведення садівництва!

blog comments powered by Disqus