У Києві шукають волонтера-художника

Середа, 21 Січня, 2015

Малюнок дитини

Зараз, вочевидь, більшість українці «працюють» волонтерами: хтось плете маскувальні сітки чи рукавиці для армії, хтось допомагає біженцям грошима і одягом, хтось готує їжу для поранених солдат і розносить по військових госпіталях… Проте не варто забувати й про тих, хто потребував нашої допомоги у мирний час. Діти, яких спіткали серйозні захворювання, чекають на увагу від дорослих. Благодійний фонд Таблеточки, який опікується дітками зі столичного Охматдиту, зараз розшукує художника, який міг би поділитися своєю творчістю з малятами.

«Друзі, привіт вам і прохання! Ми шукаємо волонтера-художника для регулярних занять з дітьми з відділення онкогематології, – пишуть Таблеточки на своїй сторінці у Фейсбуку. – Наш удовий волонтер Наталя організувала у відділенні художню школу і не на жарт захопила дітей цим прекрасним надихаючим і розслаблюючим заняттям. Але Наталя їде. Ми дуже раді за неї і говоримо від імені наших підопічних, і від усіх нас, величезне спасибі. Діти будуть дуже сумувати».

Художню школу кинути волонтери не можуть, відтак шукають когось, хто міг би бути вчителем малювання у дітей. «Знайдися ж і відгукнися, о добрий чарівниче-художнику! Нам потрібна людина, яка буде проводити заняття в школі регулярно (раз на тиждень) і буде підходити до цього питання відповідально, адже діти дуже прив’язуються до волонтерів, вміють любити і хочуть спілкуватися. Тож головна якість волонтера – це, все-таки, величезне серце, в якому вистачить любові на всіх», – зазначають Таблеточки.

Для зв’язку з організаторами художньої школи ви можете написати приватне повідомлення у Фейсбуку: facebook.com/tabletochki

* Фото з сайту cclg.org.uk

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Не забувайте також, що гарний подарунок для дитини – це м’яка іграшка. Не забудьте мягкие игрушки Днепропетровск купить у подарунок діткам, до яких підете у гості!

blog comments powered by Disqus