У Львові робитимуть іграшки

Понеділок, 23 Квітня, 2012

Іграшки у народному стилі на майстер-класі

Глиняна іграшка

У львів’ян та гостей цього чарівного міста звилася можливість із користю провести нинішню п’ятницю! 27 квітня у місті Лева відбудеться майстер-клас зі створення народних іграшок. Виготовляти забавки тут будуть із глини, тож заняття обіцяє перетворитися на дуже цікаве дійство!

Організатор майстер-класу – творча майстерня «Зірка з неба». Рукодільний урок коштуватиме 30 грн. «Усі охочі зможуть спробувати опанувати захоплююче ремесло та виготовити забавку своїми руками, – кажуть у майстерні. – Матеріали та інструменти входять у вартість майстер-класу. За бажання, іграшку можна буде випалити та забрати з собою на добру згадку».

Увага! Обов’язково попередньо записатися на глиняний майстер-клас за телефоном (098) 05три-79-27 або за електронною адресою yurkobatiar@ gmail.com (пробіл треба прибрати). Майстер-клас зі створення народної іграшки розпочнеться 27 квітня о 18:00 за адресою: Львів, вул. Шевська, 1 (біля універмагу на площі Ринок). Тривалість уроку – приблизно 30 хвилин.

Не пропустіть можливості створити народну іграшку з глини власноруч!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Диетические салаты помогут вам подготовиться к летнему сезону, поэтому рецепты салатов для похудения сейчас нужны, как никогда!

Метки:

blog comments powered by Disqus