UAmade Fest in LOVE у Києві

Субота, 31 Січня, 2015

UAmade Fest

14 лютого у самому центрі столиці – у галереї Лавра – відбудеться UAmade Fest in LOVE. Цей захід, присвячений Дню закоханих, дасть можливість усім відвідувачам купити подарунки ручної роботи, насолодитися чудовими солодощами, їжею на всі смаки, а також змінити свій стиль у «зоні краси». Вхід на усі ці заходи – вільний, тож обов’язково відвідайте фестиваль!

«На нашому фестивалі ви поринете в атмосферу радості, відчуєте, що дійсно робить День Святого Валентина святом, виберете класні подарунки своїм близьким, своїй половинці, або ж собі коханому, смачно поїсте, насолодитеся затишною атмосферою, нафотографуєтеся на наших крутих фото-зонах, заплете коси або підрівняти бороди, виберете активність собі до душі, запасетеся квітами, новими контактами», – анонсують організатори заходу.

А головне, ви проведете день подалі від питання «що би таке сьогодні вигадати і що зробити». Ваш день пройде «на УРА!» разом з фестивалем UAmade Fest in LOVE!

Тут ви зможете потусити разом з хорошою музикою і знайомими людьми. А якщо ваше серце вільне, будьте впевнені: ваша друга половинка буде саме тут, у стінах галереї Лавра! Адже у рамках заходу можна буде брати участь в акції під назвою Cross Dating!

Розважальна програма, чарівний Купідон, гриль, гарячі і міцні напої, приворотне зілля, легкі коктейлі та конкурси, класний ді-джей, весела музика, гарні ведучі, які не дадуть вам нудьгувати – усе це буде на UAmade Fest in LOVE.

Тематичні зони заходу:

1. Life in Love Zone. Ярмарок домашнього декору та інших гарних речей ручної роботи.

2. Beauty Zone. Стрижки,зачіски, косички…

3. Sweets Zone. Святкові солодощі на будь-який смак.

4. Travel + Emozzi Zone. Подорожі для двох.

5. Good Food Zone. Здорова їжа, смаколики для вегетаріанців тощо.

6. Food Court. Бургери, гриль та багато інших смаколиків.

7. Party Zone. Відпочинок, танці та інші переваги вечірки!

8. Photo Zone. Місця для гарних фото.

9. Cross Dating Zone. Пошук побачень!

10. Flower Zone. Квіти у букетах, на обручах для волосся тощо.

Місце проведення фестивалю: Київ, галерея Лавра, вул. Лаврська, 7.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

А на сайті http://autolux.ua/ua/buy_tickets/ ви прямо зараз можете купити квитки на автобус і рушити зі своєю половинкою у поїздку до одного з українських міст!

blog comments powered by Disqus