Україна молода, незалежна й чарівна

Четвер, 18 Серпня, 2011

У столичному Будинку природи відкрили виставку флористики

Квітуча Україна

Виставкова зала Будинку природи нині схожа на різнокольорову клумбу: на станах висять картини з квітами та пейзажами. Новеньку виставку виробів з природних матеріалів «Україна молода, незалежна й чарівна» вдало доповнює запах чорнобривців. «Скажіть, це все зроблене з листочків?.. – Питає старенька бабуся, підходячи до однієї з картин. Почувши ствердну відповідь, жіночка захоплено оглядає експозицію. – Це ж треба! Справжнє мистецтво!»

Дійсно, варто бути справжнім митцем, щоб зробити з таких матеріалів художній витвір. Тополиний пух, листя різноманітних дерев, пелюстки квітів, сіточки від фізалісу, листочки кукурудзи, насіння, солома, лушпиння цибулі та часнику, шкурки від банана – у майстринь Народного аматорського творчого колективу «Флористика» не пропадає нічого! До того ж, деякі учасники цього творчого об’єднання вправно працюють із деревом, виточуючи з нього скульптури.

"Український оберіг" з цибулиного лушпиння Людмили Верети

На виставці презентовано роботи, що «вписалися» в українську тематику, адже приурочена вона до двадцятої річниці незалежності України. Тут можна побачити пейзажі, портрети, зображення пам’яток, храмів, а також портрети відомих українців, викладені тополиним пухом. Їхні автори – корифеї столичного декоративно-прикладного мистецтва:  Октябрина Пуніна, Леонід Кульчицький, Ніна Мінченко, Ванда Садовська, Єфросинія Гуреєва, Віра Авдєєва, Ольга Круковська. «Середній вік у нашому колективі – сімдесят років», – сміються майстрині. Та, незважаючи на це, їм добре вдається передавати своїми роботами основну тему виставки – молодість нашої держави.

"Золота осінь" з листочків дерев А.Філіної

Виставка «Україна молода, незалежна й чарівна» триватиме до 18 вересня (щодня, окрім понеділка, з 12:00 до 18:00). Адреса Будинку природи: Київ, вул. Рогнідинська, 3. Телефон: (044) 234-45-47. Ціна вхідного квитка – 10 грн, для студентів, школярів та пенсіонерів – 5 грн.

Дерев'яна скульптура Василя Завгороднього

До речі

В акваріумах Будинку природи завелися нові китайські риби з великими яскравими головами. Не пропустіть можливості поглянути на це диво!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Следите за гороскопами? Отличный гороскоп дева можно увидеть у «Колизео»: эти прогнозы – наиболее точные и правдивые.

Метки: , ,

  • http://made-in-ukraine.info/lushpynnya-tsybuli-daye-perlamutr/ Лушпиння цибулі дає перламутр | Made in Ukraine

    [...] Вірою Авдєєвою ми познайомилися на київській виставці картин з природних матеріалів, у якій вона брала участь, як керівник Народного [...]

  • http://made-in-ukraine.info/yalynkovi-prykrasy-z-vidkhodiv/ Ялинкові прикраси з відходів | Made in Ukraine

    [...] Будинок природи запрошує на виставку Ялинкова прикраса з [...]

blog comments powered by Disqus