Українські етикетки для одягу

Субота, 7 Лютого, 2015

Етикетка Від щирого серця

Якщо ви шиєте одяг своїми руками – чи то дитячі піжами, чи шапочки з трикотажу – у певний момент ви можете захотіти оздоблювати свої вироби бирками. Це можуть бути жаккардові етикетки, наліпки, металеві підвіски або інші дрібнички, на яких красується малюнок або надпис. Якщо чесно, я ніколи не розуміла майстринь, які пришивають до свого ексклюзивного одягу «липові» нашивки з назвами відомих брендів. А от причепити на боковому шві дитячої футболки прапорець із джмеликом, пришити до шапки надпис «Створено матусею» – це будь ласка! Ця публікація – про українські етикетки для саморобного одягу та про те, де їх можна купити.

Одразу скажу, що досить небагато продавців пропонують готові варіанти етикеток. Я знайшла дуже багато майстерень, які виготовляють нашивки, проте вони діють за схемою: малюнок покупця – виготовлення етикетки – продаж. Тобто, діють на замовлення. А так, щоб одразу купити готову гарненьку етикетку, та ще й з українським надписом, то таких пропозицій дуже мало. Ось вони:

1. Пришивна етикетка Від щирого серця. Її розмір – 20 на 60 мм, а вартість – 1,50 грн за 1 шт. При цьому, можна замовити мінімум 10 таких етикеток. Куди пришивати: до верхньої частини спинки футболок, кофтинок та светрів двома швами (по лівій та правій стороні прямокутної етикетки). Замовити ці етикетки можна в Олени з Києва (мікрорайон Троєщина) через форум на Осинці: club.osinka.ru/topic-150874?&start=0

Прапорець З любов’ю

2. Прапорець З любов’ю. Прапорець – це етикетка, яка одним боком (у даному разі – блакитною смужкою) повністю заходить у виріб. На зовнішній частині й красується надпис. Розмір: 12 на 40 мм, ціна – 2,50 грн за 1 шт. Мінімальне замовлення – 10 шт. Куди пришивати: до бокового шву футболки, светра, кофтинки або до шапки з трикотажу (до бокового шва або над манжетом шапки, якщо такий є). Купити можна в Олени з Києва (лінк на замовлення – у пункті №1).

Прапорець для одягу Виняткова річ

3. Прапорець Виняткова річ. З цим і не посперечаєшся, адже ті вироби, які ми робимо своїми руками, виходять ексклюзивні! Білою частиною (на фото вона вгорі) прапорець слід вставити у шов і зафіксувати строчкою на машинці. Розмір: 12 на 40 мм, ціна – 1,50 грн за 1 шт. Мінімальне замовлення – 10 шт. Куди пришивати: туди ж, куди й прапорець З любов’ю. Купити можна в Олени з Києва (лінк на замовлення – у пункті №1).

Прапорець Створено матусею

4. Прапорець Створено матусею. Чудовий варіант для дитячого одягу, особливо – до 2 років. Розмір: 12 на 40 мм, ціна – 1,30 грн за 1 шт. Мінімальне замовлення – 10 шт. Куди пришивати: туди ж, куди й прапорець З любов’ю + на бодіки, пісочники, літні штанці та панамки. Купити можна в Олени з Києва (лінк на замовлення – у пункті №1).

Підвіска Зроблено в Україні

5. Підвіска Зроблено в Україні. Така підвіска підійде не лише для одягу, а й для багатьох виробів ручної роботи, якщо ви робите їх на продаж. Щодо одягу, то така річ непогано виглядатиме, як підвіска на блискавці. Розмір: 15 на 8 мм, ціна – 1,50 грн за 1 шт. Мінімальне замовлення – 1 шт. А купити підвіску Зроблено в Україні можна в ось цьому магазині: hobbyforyou.com.ua/podveska-zrobleno-v-ukraini-R0034-d654.htm

Можливо, ви або ваші подруги-рукодільниці підкажуть інші варіанти українських етикеток? Будемо раді почути інформацію про інші подібні вироби для пошиття одягу!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ось тут www.komplekt.ua/ шиють дуже якісний та надійний спецодяг для різних випадків, тож радимо придивитися та зробити замовлення!

Метки:

blog comments powered by Disqus