Українські каблучки з котами

Неділя, 18 Січня, 2015

Срібна каблучка Кішка

Кому котиків? :) Сьогодні, після каблучок з комахами, їхня черга! Милі пухнасті створіння завжди надихали творчих людей, відтак опинялися у книгах, картинах та інших витворах мистецтва. І ювелірна творчість тут – не виняток! Подивіться, які гарні каблучки з котами виготовляють українські майстри ручної роботи! Ці гарненькі прикраси ми знайшла на сайтах Скриня та Етсі. Даємо вам імена майстрів, аби ви могли знайти їх і купити котячі прикраси.

1. Срібна каблучка Кішка. Виглядає ця прикраса напрочуд дивовижно, та й срібла для неї не пошкодували. Відтак, ціна на каблучку – 49 дол. Для виготовлення каблучки використали срібло 925 проби. Автор цієї краси – LenaYastreb з Києва.

Золота каблучка Кішка

2. Золота каблучка Кішка. Цікавий ювелірний виріб для творчих особистостей. А ще, для тих, хто намагається встигнути зробити все і постійно себе підганяє. Киця женеться за власним хвостом, але не наздоганяє його. Тому каблучка виглядає незамкненою, від чого отримує додатковий чарівний шарм. Вартість прикраси – 4590 грн, а її автор – Валерій Касьяненко з Дніпропетровська. Вага каблучки – 6,1-6,3 г (для 16 розміру).

Перстень Насолода ароматом

3. Перстень Насолода ароматом. О може бути миліше за кицю, які насолоджується запахом квітів? :) Обидві речі вирішила поєднати в одній каблучці творча майстерня Руда Лисиця з Києва. Вартість такої краси – лише 50 грн, основа каблучки – бронза.

Котяче око

4. Каблучка Котяче око. Не око, а очище! Адже його розмір – аж 2,5 см у діаметрі! Але для любителів котиків – саме те, що треба ;) Основа каблучки – бронза, а декоративний елемент – скловидне покриття. Вартість прикраси – 80 грн, а її автор – Анна Вовк з Києва.

Каблучка з фетру

5. Каблучка з фетру Кошенятко. Котика зроблено з доволі товстого (4 мм!) фетру. Розмір кошенятка – 2,4 на 3,5 см. Коштує каблучка 35 грн, а продає її Юлія Усікова з Одеси.

Кіт і Миша

6. Срібна каблучка Кіт і Миша. І знову чарівний витвір від LenaYastreb з Києва! Коштує така каблучка 49 дол., а зроблено її зі срібла 925 проби.

Каблучка з міді та дерева

7. Каблучка з міді та дерева Кіт. Це не просто каблучка, а каблучка одразу на два пальці! Декому носити такі прикраси незручно, а дехто без них просто не може обійтися! Цю чарівну каблучку зробила AbraKadabraJewelry з Києва, продає за 53 дол. На нігті не дивіться :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ось тут на Українській біржі коштовних металів http://www.gold9999.ua/ можна продати золото, срібло та платину, ознайомившись з цінами на них у різних банках.

Метки:

blog comments powered by Disqus