Українські ремесла в Євромістечку

Середа, 13 Червня, 2012

Сувеніри до Євро 2012 можна придбати у центрі Києва

Символи Євро 2012 Славек і Славко

Україна живе футбольними пристрастями. А надто – міста, що приймають у себе чемпіонат Європи з футболу Євро 2012: Київ, Харків, Львів та Донецьк. Гостей з-за кордону забавляють не лише екскурсіями та національними стравами, а й нашими традиційними сувенірами. До початку липня у самому центрі Києва – біля Арки дружби народів – діятиме Євромістечко, де можна подивитися на роботу українських майстрів.

Традиційні страви різних країн, куточки футбольних вболівальників, концерти українських та закордонних музикантів, численні покази мод, кінофестивалі, відкриті лекції, тимчасові виставки – така насичена програма чекає на гостей Євромістечка. Вхід у це чарівне місце відкритий щодня з 10:30 до 22:00, а у вихідні – з 10:30 до 24:00.

Окремим пунктом у програмі Євромістечка значиться проведення футбольних матчів за Кубок європейських посольств: стати вболівальником цих ігор може будь-хто охочий. До того ж, під Аркою дружби народів можна відвідати інтерактивну виставку «Україна в Європі» та дитячий концерт «Euro Start Ukraine 2012».

Найцікавіші ж стенди Євромістечка у Києві – ті, які відображають культурне багатство України. Тут цілими днями можна насолоджуватися рукотворними виробами народних майстрів – розглядати сувеніри, ляльки-мотанки, чарівні вишиті рушники, іграшки, писанки та інші роботи. Час від часу в Євромістечку відбуваються безкоштовні мистецькі майстер-класи, тож ви можете потрапити на один із них, відвідавши Євромістечко біля Арки дружби народів!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вам нужно купить картриджи для принтера недорого, покупайте лазерные картриджи – они подойдут для принтеров Canon и Epson.

  • http://www.facebook.com/people/Tana-Sribna/100003115561071 Tana Sribna

    Хоч українські майстри якомога далі від свого євроспоживача силами владними, але завдяки таким люядм як ти, Віко, хочеться жиши, шити і творити! З Днем народження!

  • http://made-in-ukraine.info/ Vikaho

    Дякую!!! :)

blog comments powered by Disqus