Українські світшоти з квітами

Пятниця, 9 Жовтня, 2015

Кофтинка від Лялькарки

Теплі осінні светрики, пошити з трикотажу з начосом (зазвичай, це футер-тринитка різної щільності) називають світшотами. Або светшотами (від англійського слова sweatshirt), хоча так чомусь ніхто не каже :) Цю одежинку в Україні останнім часом полюбили і жінки, і чоловіки, які цінують теплі речі в стилі кежуал. Виробників від такого товару також лише користь: чоловічі і жіночі викрійки геть не відрізняються, тому пошиття світшотів – вигідне у фінансовому плані. Якщо ви ще не приміряли на себе такий унісекс-светрик, зробіть це цієї осені.

1. Кофтинка від Лялькарки. Це не класичний світшот: принаймні, рукава у цього одягу не повно розмірні, а ¾. Але, хоч цей светрик і виглядає не надто теплим, тканина все ж має невеликий начос (його у швацьких колах називають махрою), тому його слід віднести до осінніх. Вироби Лялькарки відрізняє від інших сучасних брендів оригінальна машинна вишивка, яка у випадку цього светрика оживляє полотно численними квітами. Ціна такого витвору – близько 960 грн (залежно від наявності знижки).

Світшот з квітами Jolly-Bully

2. Світшот з квітами Jolly-Bully. Блакитні і жовті квіточки складаються у серце, розфарбоване у національні українські кольори, що робить светрик надзвичайно зворушливим. Коштує світшот 440 грн, пошитий з цупкої бавовни з начосом (це той футер, про який ми говорили на початку публікації). Малюнок нанесений за допомогою термоплівки, тож прасувати виріб з лицьового боку не можна. Та й взагалі – прати краще або вручну, або у машинці з температурою не більше 40 градусів.

Світшот Мавка від Нюкрейн

3. Світшот Мавка від Нюкрейн. Колись ми писали про те, як Нюкрейн створює свої чарівні одежинки. До слова, світшоти у цій компанії називають свитками – це мило, автентично і цікаво :) Малюнок Мавка – жіночий портрет, увінчаний квітами – створила відома художниця Марися Рудська. Його за допомогою цифрового друку наносять на светрики зі 100%-ї бавовни, ну а далі продають ці свитки по 699 грн.

Соняшники Ван Гога від Clothes With Soul

4. Соняшники Ван Гога від Clothes With Soul. Цей скарб ми знайшли на Етсі: там, на вітрині цього продавця, можна побачити багатсько светриків з цікавими і, головне, позитивними малюнками. Зображення наносяться на полотно не друкованим методом, а шляхом розпису, що робить одяг більш ексклюзивним. Тож не дивно, що коштує один такий светрик 59 дол.

Кофтинка Диво-квіти від Дива

5. Кофтинка Диво-квіти від Дива. Диво – це відомий бренд молодіжного одягу, витвори якого зазвичай прикрашені народними орнаментами або малюнками з етно-нотками. Це стосується і кофтинки з квітами, яку ви бачите. Виготовлена вона з віскози (це – ненатуральний матеріал), а отже у коштує дешевше за інші светрики нашої публікації – 350 грн.

Судячи з прогнозів погоди, осінь вже всерйоз взялася за наші терени :) Тож утеплюйтеся, підбирайте собі найкращі квіткові светрики та підтримуйте вітчизняних виробників!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus