Уроки скульптури для дітей

Вівторок, 10 Лютого, 2015

Скульптура з бронзи

14 лютого (у суботу) в Києві о 11:00 розпочнеться інтерактивна дитяча програма Скульптура: три виміри. Взяти ц ній участь запрошують батьків з дітьми 4-6 років. На занятті діти дізнаються про те, які матеріали та інструменти використовує скульптор, почують про виразні можливості скульптури, а також створять власні скульптурні твори. Не менш важлива частина заняття – безпосереднє сприйняття скульптурних творів в експозиції музею. Саме туди діти вирушать на коротку екскурсію після заняття.

У програмі заходу:

- Знайомство з Художнім музеєм;

- Знайомство з правилами поведінки в музеї;

- Творчі завдання для знайомства зі скульптурою;

- Розглядання скульптур в експозиції музею. Вивчення різних за характером, технікою та формою творів допоможе дітям повніше відчути специфіку скульптури і усвідомити своєрідність її виражальних засобів.

«Знайомство дітей зі скульптурою сприяє розвитку просторового мислення і розвиває сенсорні здібності дитини. Запрошуємо вас до музею на нову дитячу програму – проведіть вихідні з дитиною цікаво»! – кажуть організатори.

Автор програми «Скульптура: три виміри» – Оксана Агеєва.

Місце проведення заняття: Національний художній музей України, Київ, вул. Грушевського, 6. Найближче метро: Майдан Незалежності (Майдан Незалежності).

Зустріч відбудеться 14 лютого. Час збору – 10:50, місце збору: перед входом до музею, біля лівого лева. Початок – 11:00. Тривалість програми: 45-60 хв. Вартість: для дитини – 80 грн, для дорослих – 20 грн.

Реєстрація обов’язкова! Кількість місць обмежена! Діти можуть відвідати заняття тільки в супроводі дорослих! Після реєстрації Ви отримаєте смс-підтвердження успішної реєстрації. Реєструватися слід тут: https://docs.google.com/forms/d/1DsENIKrzA5y8Nq_4Fg-LaOXXOckIGB7p7FQBMg4q11U/viewform

Телефон для довідок: (097) 818-11-18.

Шановні батьки, якщо Ви не можете відвідати заняття, будь ласка, повідомте за вказаним телефоном, тоді майстер-клас зможе відвідати інший малюк!

На фото – скульптура Квадрига від Діни Марголіної (2010 рік).

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

На сайті http://pochemychki.com.ua/camp/ ви можете знайти цікаву дитячу корпорацію, що діє в Одесі за методикою Монтессорі! Літній денний табір, школа подовженого дня та дитячі садочки – до ваших послуг!

blog comments powered by Disqus