Валяне мишенятко в Одесі

Вівторок, 28 Січня, 2014

Майстер-клас із валяння з вовни

Валяна мишка

Чи любите ви мишок? А французьких мишенят – маленьких, примхливих, але завжди елегантних, які носять модні капелюшки та інші дамські штучки? Якщо так, можете відвідати майстер-клас з валяння мишки в Одесі! Він відбудеться 8 та 9 лютого.

Зробити собі таку мишку в техніці валяння ви зможете 8 і 9 лютого з 11.00 до 16.00 на дводенному майстер-класі талановитого одеського майстра з валяння іграшок – Ірини Шевельової. Подивитися на її роботи можна тут: _http://www.livemaster.ru/claymore.
Кількість учасників майстер-класу – 8 осіб. Пані Ірина навчить Вас валяти на каркасі, оживляти свою роботу тонуванням і створювати образ за допомогою невеликих милих аксесуарів.

План проведення майстер-класу:

- Ознайомлення з матеріалами та інструментами

- Особливості роботи з тонкою шерстю

- Тонування готової роботи

- Створення необхідних аксесуарів

Вартість майстер-класу з валяння мишенятка – 800 грн, включно з матеріалами.

Валяна мишка – це справжнє мистецтво! Ось подивіться, на виготовлення самих лише лапок іде величезна кількість матеріалів та інструментів: дріт 0,3 мм, дріт 0,5 мм, вовна в гребінній стрічці (кардочес не підійде для такої дрібної роботи), клей, кусачки, плоскогубці, ножиці, голки для валяння (середня №36 або №38 «зірочка»), наперсток, сальвітози, пастель суха, пензлик. Завдяки ним, лапки виходять ну геть як натуральні!

Для чого може знадобитися валяна мишка? Це миле створіння – чудова мініатюрна іграшка, пам’ятний сувенір, ялинкова прикраса. Окрім того, можна виготовити зовсім малесеньку мишку, яка стане чудовою брошкою на сумку.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus