Валяння шапки в Одесі

Вівторок, 28 Січня, 2014

Майстер-клас з валяння вовни

Валяна шапка

14 та 15 березня в Одесі відбудеться майстер-клас Яни Волкової з валяння шапки. Вовна якнайкраще підходить саме для теплих аксесуарів, тож не втратьте нагоди навчитися валянню! Навчання відбудеться з 10:00 до 18:00 за адресою: Одеса, вул. Пушкінська, 55.

План майстер-клас приблизно такий.

День перший:

- Побудова викрійки шапки і вушок (на основі цієї викрійки ви зможете зробити викрійку для будь-якої шапки або капелюха),

- Валяння префельта різної товщини,

- Валяння складних, об’ємних елементів,

- Побудова і валяння вух.

День другий:

- збірка шапки.

Так само в цей день майстриня Яна Волкова розповість, як зробити хорошу болванку з підручних засобів – дешево і сердито. «Добре, якби ідея шапки у вас вже була: так більше часу залишиться на процес, але, якщо з якихось причин його не буде – спробуєте створити прямо на майстер-класі», – каже майстриня. Загалом, правильний підбір аксесуарів не менш важливий, ніж вдалий візаж і макіяж, стосовно яких можна порадитися ось тут http://www.makeup.net.ua/ з досвідченим візажистом. Будьте гарною та неперевершеною!

Це складний дводенний майстер-клас, для участі в якому вкрай необхідний хоча б деякий досвід валяння. Матеріали та інструменти: ручка і блокнот, фотоапарат (строго для особистого використання знімків або відео), гострі ножиці великі, сантиметр, лінійка довга, якщо є – кутник закрійника, клейонка на стіл, матеріал для шаблону (каремат – туристичний килимок або підкладка під ламінат, товщина 10 мм), 60 на 80 см, ножиці манікюрні, голка швейна, нитки швейні, міцні, вовна (кардочес) 250 г + 150 г на зразки і префельт, плівка ратіонель (Ікея), мило шматком – те, яким ви користуєтеся, рушники (багато), посудина для води, зручна вам, м’яка сіточка ( Яна привезе ту, якою користується, може привезти на продаж), пакет для перевезення всього додому.

Якщо у Вас немає потрібної плівки і сіточки, майстриня може привезти їх для Вас під замовлення. Вартість плівки – 8 євро, вартість сіточки – 8 євро, розмір 50 см х 150 см. Якщо Ви берете і те, і те, загальна вартість – 15 євро. Потрібна передоплата (500 грн), як гарантія того, що майстер привезе потрібні матеріали.

Вартість майстер-класу за обидва дні – 1900 грн. При оплаті до 20 лютого – 1750 грн.

Записатися на майстер-клас із валяння шапки можна за телефонами: (096) 234-96-22, (063) 15-155-15.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

  • Павел Иванов

    візаж і макіяж, стосовно яких можна порадитися з досвідченим візажистом в Одесі: https://www.make-me-up.org/

blog comments powered by Disqus